• Szukaj • Użytkownicy • Grupy • Oferty Pracy • Korepetycje • Przyjaciele • Chwilówki Forum
• Rejestracja • Zaloguj • Album

Poprzedni temat :: Następny temat
Przesunięty przez: Martina
2009-11-21, 02:34
Autor Wiadomość

petertabak  

Wysłany: 2007-09-29, 19:53   Łysieje

Może pomyślicie, ze jestem idiota, bo to już drugi mój problem, o którym mówie tu na forum ... Ale Mam 14 lat i wydaje mi sie że mam coraz mniej włosów ... Nie chce być łysy za 3 - 5 lat ... Co mam zrobić ... Może to tylko przewrażliwienie ?

MissIndependent  

Wysłany: 2007-09-30, 10:54   

petertabak napisał/a:
Może to tylko przewrażliwienie ?

no raczej tak. nie panikuj, w wieku 14 lat się jeszcze nie łysieje ;)

zbych1112  

Wysłany: 2007-09-30, 18:07   

Miss napisał/a:
petertabak napisał/a:
Może to tylko przewrażliwienie ?

no raczej tak. nie panikuj, w wieku 14 lat się jeszcze nie łysieje ;)
Miss ma rację. W wieku 14 lat się nie łysieje. No chyba, że jesteś poważnie chory... Mam nadzieję, że to tylko przewrażliwienie :)
To, co się przed nim nie chowa"

J. W. Goethe

Colorblind  

Tytuł: zielona maupa

Wysłany: 2007-09-30, 20:07   

Zależy co petertabak miał na myśli - nawet osoby mające 14 lat mogą cierpieć na łysienie np. plackowate - jeśli o takowe Ci chodziło to najlepiej zgłoś się do dermatologa, a on przepisze Ci miksturę jakąś, którą będziesz smarował te miejsa dotknięte łysieniem.

"Doskonale. Wszystko przebiega zgodnie z moim planem. Jestem bezwzględnie inteligentny."

bo w życiu ważne jest poczucie koloru

http://xc.com.pl/oferta/wapro/wapro-wf-mag

petertabak  

Wysłany: 2007-09-30, 20:56   

No to nie jest takie łysienie normalne, tylko wydaje mi sie, że jakiś czas temu miałem więcej włosów ... Wszyscy mi mówią że jednak to przewrażliwienie więc może nie potrzebnie panikuje :)

afrodyta887  

Wysłany: 2007-12-30, 02:22   Re: Łysieje
   Polecający: Dzieki wlasnemu wyszperaniu;)

petertabak napisał/a:
Może pomyślicie, ze jestem idiota, bo to już drugi mój problem, o którym mówie tu na forum ... Ale Mam 14 lat i wydaje mi sie że mam coraz mniej włosów ... Nie chce być łysy za 3 - 5 lat ... Co mam zrobić ... Może to tylko przewrażliwienie ?
Niechce Cie straszyc ale slyszalam ze mezczyzni w wieku dojrzewania zaczynaja zmieniac sie do takiego stopnia ze wychodzi lysina,objawia sie to nadmiernym wypadaniem wlosow.Ja mam 22 lata,jestem kobieta,od 2 lat zauwazylam ze rowniez wypadaja mi wlosy,moge powiedziec ze nawet nadmiernie,nic nie robie z nimi,zadnych farb w zasadzie,sa zdrowe a jednak.Problem w tym ze mama ma rzadkie wloski..ii siostra...babcia...no coz...dobrze ze mam je sklonne do lokow sa podniesione zawsze od skory chociaz...nie denerwuj sie...jest masa srodkow Na porost wlosow ze nawet zatrzymuja wypadanie do kilkudziesieciu procent!glowa do gory,to nie koniec swiata!pozdrawiam!!!!!

05122007520.jpg
Moja stopka,twardo nia stapam;);)
Plik ściągnięto 81 raz(y) 227,74 KB

kamill 

Wysłany: 2010-06-30, 18:45   

W wieku 14 lat może to i jest przewrażliwienie, ale ja mam 23lata i zacząłem już łysieć. Jak tak dalej pójdzie to za jakieś 3 lata będę zupełnie łysy :( Znacie może jakąś skuteczną metodę aby temu zapobiec??

intrygujący  

Wysłany: 2010-06-30, 20:36   
   Polecający: dociekliwość

o boszze jaka wielka stopa...buhehehr...hej lysiejesz men? sa tcy co siwieja...potraktuj to jako urok osobisty. Ufff ja na szczescie wlochaty i nie siwy a skuteczna metoda to przeszczep wlosow. :chytry:

tanka  

Wysłany: 2013-05-22, 18:36   

A moim zdaniem zawsze warto zdiagnozować problem. Możesz się przejść do trichologa na badanie i wykonać różne terapie przeciwko łysieniu. Dowiesz się o co chodzi i uzyskasz skuteczną pomoc. :)

pan_bułka  

Wysłany: 2013-10-03, 14:21   

Ja mam 17 lat i od czasu do czasu znajduję jakies pojedyncze wlosy na pod poszewka od poduszki, albo nawet na samej poduszce. Takze jest to chyba taki wiek...moze nie lysiejesz a po prostu masz wlosy slabe, co ?

dwoq 

Wysłany: 2013-10-09, 12:54   

Z drugiej strony możesz łysieć, ponieważ ktoś z Twojej rodziny jest z natury łysy. Nie ma się czym przejmować :)

Odpowiedz do tematu