• Szukaj • Użytkownicy • Grupy • Oferty Pracy • Korepetycje • Przyjaciele • Chwilówki Forum
• Rejestracja • Zaloguj • Album

Poprzedni temat :: Następny temat
Przesunięty przez: Martina
2009-11-21, 02:34
Autor Wiadomość

notyet  

Wysłany: 2008-01-21, 16:57   Mam już dość zmęczenia!

witam Was!

ponieważ mam juz dosyć przewlekłego zmęczenia, kłopotów ze snem, popadania w różne dziwne nastroje, udałem się wczoraj do apteki gzdie polecono mi Arktyczny Korzeń :) Kurację, a raczej terapię zacząłem dziś rano i mam nadzieję, że mi pomoże!!

czy ktoś z Was próbował juz tego preparatu?a może innego?
jeśli tak: piszcie :zawstydzony:
pozdruffki :padam:

wiktoria23 

Wysłany: 2008-01-22, 04:36   

Witam:)
Z tym preparatem niestety nie mialam do czynienia , natomiast w twoim przypadku poradzilabym sie przede wszystkim lekarza. Jak mialam problemy ze snem i takim osowialym nastrojem brakowalo mi magnezu ale i tak dostalam nasenne tabletki zolsana ,pomoglo:). Dodatkowo twoja sennosc i zmeczenie moze rowniez wywolywac nadmiar stresu , wrazen. Udaj sie do lekarza w koncu od tego oni sa:P powodzenia

martek  

Wysłany: 2008-01-22, 22:32   

też radzę iść do lekarza

miałam identycznie, w końcu jak zorientowałam się, że wpływa to na stan skupienia i że nie idzie mi w szkole, poszłam do lekarza, na początku wyszło, że mam anemię, miałam min. żelaza. ..po jakimś czasie brania leków i ponownym zbadaniu się nie było poprawy.. okazało się, że to tarczyca mi nawala (ma wpływ na wchłanianie żelaza;p) ..a ostatnio dowiedziałam się, że nie jest to tylko chora tarczyca ale choroba dziedziczna, która powoduje zaburzenia tarczycy.. namieszane trochu;p nie chcę Cię wystraszyć, tylko zmotywować do wizyty u lakarza;) jak się wie co się ma, to można z tym walczyć;)

Powodzenia:)

mmmasha  

Wysłany: 2008-02-02, 22:31   
   Polecający: olenkaa1690

ja miałam zaburzenia koncentracji i uczucie ciągłego zmęczenia po lekach... jak rozumiem Ty żadnych nie bierzesz... kuracje typu arktyczny korzeń mogą coś poradzić (ja nigdy nie miałam z tym do czynienia) ale zawsze warto wybrać sie do lekarza. przecież to Ci nie zaszkodzi, a może jedynie pomóc...

cosmo7  

Wysłany: 2008-02-14, 08:46   

Ja zażywam od jakiegoś witaminę b12 (jest przeciw anemii) i powiem wam, żea prawdę działa tak pobudzająco - przynajmniej takie odnoszę wrażenie - więc nadal to biorę

MarekC  

Wysłany: 2008-02-18, 14:29   

B12, wszystkie B , więcej ruchu i...
czerwone buraki, tarte, całe, zupa, gotowe, pół-surowe itd.

O korzeniu arktycznym nie słyszałem, a buraki to jest to na zmęczenie i nic-nie-chcenie:)

jessica  

Wysłany: 2008-02-18, 20:38   

zrób badanie krwi, czy to nie jest anemia.
koniecznie!!

Porady_Sary  

Wysłany: 2008-02-29, 22:15   
   Polecający: www.google.pl

Jeżeli jesteś zmęczony, moim zdaniem musisz sie porządnie wyspać, raczej anemia w tym przypadku nie występuje..Jesteś przemęczony. tez tak mnie wam ile razy jestem w złym nastroju nic nie chce mi się robić ..i bym mogła tylko położyć się do wyrka! Może wypij porządne Cappuccino lub kawę ;) mi to akurat pomaga, nic nie stosuj na bezsenność możesz mieć jakieś problemy potem. Albo doradź się rodziców. Nie siedź też za długo przed komputerem i telewizorem to też powoduje znudzenie. Masz kłopot ze snem - to tzn. przemęczenie. Chce Ci się spać a ty jeszcze oglądasz ten telewizor , potem się albo nie wysypiasz lubbb sie budzisz we śnie! ..;):):) Hi;* Do Usłyszenia.

ciulecka  

Wysłany: 2013-11-20, 00:41   

Ja kiedyś też byłam wiecznie zmęczona to kupiłam sobie falvit, dobrze się wyspałam, wypoczęłam, ale miałam możliwość oddałam córki mamie na cały dzień i od razu się człowiekowi humor poprawia. Od czasu do czasu wolne się przydaje.

micha  

Wysłany: 2013-11-20, 08:45   

Kto by nie miał dość zmęczenia, człowiek lubi mieć dużo energii i super wyglądać :) Może po prostu źle się odżywiasz??

AnkaK18 

Wysłany: 2013-11-20, 08:52   

Może jesienne przesilenie? Niskie ciśnienie? Kiepska dieta?

pannacotta 

Wysłany: 2015-01-22, 15:35   

Jeśli byłbyś kobietą, to obstawiałabym objawy klimakterium, ale ponieważ jesteś facetem masz to poniekąd w naturze :rotfl: mój mąż tam się zmęczeniem nie przejmuje, jak tylko jest w domu to drzemie przed tv, czasem usypia nawet jak przegląda fejsa w telefonie, ekran jeszcze się nie wygasi a ten już śpi. Na początku się martwiłam, póki nie zauważyłam, że jego tata potrafi przespać całe dnie. ;)

popiel 

Wysłany: 2018-06-16, 19:31   

Możesz mieć również niedobór witaminy B . Warto pójść do lekarza i poprosić o skierowanie na badania. Czasami rozwiązanie jest naprawdę proste i po krótkim czasie możemy poczuć się naprawdę dobrze.

Odpowiedz do tematu