• Szukaj • Użytkownicy • Grupy • Oferty Pracy • Korepetycje • Przyjaciele • Chwilówki Forum
• Rejestracja • Zaloguj • Album

Poprzedni temat :: Następny temat
Przesunięty przez: Martina
2009-11-21, 02:40
Autor Wiadomość

Katharsis  

Wysłany: 2006-11-19, 18:08   Powiekszone zrenice...
   Polecający: Lewiatan

Mam od jakichs dwoch lat powiekszone zrenice, jestem wyjatkowo zdrowym czlowiekiem (fizycznie :p), nie biore narkotykow, nie pale, nie pije.... wiecie co moze byc przyczyna rozszerzonych zrenic? Co to oznacza, jakie moga byc skutki? :/ To nie jest normalne ;/ jakas tam fotka jest w albumie... zrenice mam rozszerzone niezaleznie od naswietlenia pomieszczenia, czasami zima oczy niezle bola, gdy slonce odbija sie od sniegu :przestraszony:
wiecie co moze byc przyczyna? Wydaje mi sie, ze mimo wszystko komputer ma na to wplyw... wzrok mam w normie

Lola  

Wysłany: 2006-11-19, 18:56   
   Polecający: religia tv

mam to samo . Masz poprostu bardzo wrazliwe oczy , czasem gdy długo przebywasz na słoncu , pewnie czujesz jakby piasek pod powiekami ;p Przynajmnije ja tak mam , robiłam testy na alergie , ale nie wykazały nic konkretnego , poprostu to ze moje oczy moga odczuwac wszystko bardziej dotkliwie , szczegolnie słonce , wiatr , zmiany pogody , duszne pomieszczenia , dym , czasem sa lekko przekrwione i czasem łzawią a czasem wręcz pzreciwnie , sa suche. Polecam krople Visine albo maśc ze świetlika na powieki , pomaga , ale nie na długo bo to podobno ma sie na całe życie ;p I nie da sie z tego wyleczyc , mozna jedynie zmniejszyć objawy ;p

[ Dodano: 2006-11-19, 18:57 ]
no a co do tych rozszerzinych zrenic , bo to było sensem pytania , to jest normalna reakcja na tego typu dolegliwości. Ja tak mam , ale w ogole mi to nie pzreszkadza , jezdziłam po okulistach ale nic nie wykazali ;]

Katharsis  

Wysłany: 2006-11-19, 20:31   
   Polecający: Lewiatan

lolinka napisał/a:
Masz poprostu bardzo wrazliwe oczy , czasem gdy długo przebywasz na słoncu , pewnie czujesz jakby piasek pod powiekami ;p

Taak, to prawda. W dodatku reaguje inaczej na slonce i inaczej na sztuczne oswietlenie :|
lolinka napisał/a:
Przynajmnije ja tak mam , robiłam testy na alergie , ale nie wykazały nic konkretnego

chwala bogu! :p dzieki za fatyge ;d
lolinka napisał/a:
czasem sa lekko przekrwione i czasem łzawią a czasem wręcz pzreciwnie , sa suche.

mi lzawia zima... szczegolnie na przelomie zimy i wiosny, gdy snieg topnieje i slonce swieci ;/
lolinka napisał/a:
maśc ze świetlika

z owadow? :zdziwko:
lolinka napisał/a:
I nie da sie z tego wyleczyc , mozna jedynie zmniejszyć objawy ;p

ale po co ;> zawsze mozna okulary przeciwsloneczne nosic ;>

masz racje, piasek... denerwuje :D

Lola  

Wysłany: 2006-11-19, 20:56   
   Polecający: religia tv

denerwuje i to bardzo , musze nimi mrugać , i takie przesadne mryganie juz mi weszło w nawyk , ale to pzrez jakis czas , pozniej to ustaje , zaczyna sie wiosna i od nowa ;p Często od tego robie sie bardziej śpiąca ;] Często leczyłams ie na zapalenie spojówek ale odkąd odkryłam ze to nic nie daje , i ze to pojawia sie cykklicznie to juz sie przyzwyczaiłam i pzrestałam chodzić po lekarzach. Tak naparwde najlepszym lekiem na to sa wakacje nad morzem ;p

Odpowiedz do tematu