• Szukaj • Użytkownicy • Grupy • Oferty Pracy • Korepetycje • Przyjaciele • Chwilówki Forum
• Rejestracja • Zaloguj • Album

Poprzedni temat :: Następny temat
Przesunięty przez: Kerosine
2012-06-21, 16:44
Autor Wiadomość

Detal45  

Wysłany: 2012-06-21, 16:36   Problem z nabraniem wagi

Witam Was. Mam problem, próbuję przytyć ale niestety ciężko mi to idzie. Posłuchałem ostatnio rady i jem tak żeby się zapychać i rozpychać żołądek. Mam 15 lat, 176 cm wzrostu i ważę 53 kg. Jak dla mnie nie najwięcej :F. Przynajmniej jako tako siły mi nie brakuje. Macie jakieś pomysły na szybkie zdobycie wagi? Dodaję że w grę nie wchodzą żadne sterydy i inne świństwa.

JanuszChrystus  

Tytuł: Obieżyświat

Wysłany: 2012-06-21, 16:54   
   Polecający: Achar

Ale po co ci dokładnie przytyć? Jesteś za chudy i chcesz wyglądać normalnie? Potrzebujesz masę na siłkę? Najprawdopodobniej jesteś takim typem człowieka, co może non stop wpieprzać i nie przytyje. Na śniadanie jedz sporo jajek, żółtka tylko dwa, reszta białka. Potem oczywiście twoja dieta musi zawierać sporo mięsa, serów itp. Ogólnie to poszukaj sobie na jakichś sfd czy kfd diety na masę, by przytyć.

Kerosine  

Zaproszone osoby: 1
Tytuł: Frausz

Wysłany: 2012-06-21, 16:58   

Opychanie się aż do granic to kiepski pomysł, lepiej zafundować sobie dietę owszem, bardziej kaloryczną, ale przy której posiłki nie są monstrualnej wielkości i spożywasz je w mniej więcej równych odstępach czasu. No i powinny jednak być jakoś tam zbilansowane; warzywa, owoce i te wszystkie inne zdrowe produkty również bezapelacyjnie powinny być ich częścią.

Poza tym zainwestuj w ruch i treningi, nawet jeśli uda Ci się przytyć jedząc więcej bardziej tuczących potraw/produktów, wizualny efekt i tak może być nie najlepszy z racji obwisłej skóry i sflaczałych mięśni - tudzież nierównomiernego rozłożenia się tłuszczyku, hyhy.

Wybuchy rysuję, że niby bukiety. Psycholożka daje się nabrać.

Detal45  

Wysłany: 2012-06-21, 17:31   

Wiesz, ze sportem nie mam problemu bo w sportowej klasie jestem i ciągle bieganie, noga kosz itd. Więc ruchu mi nie brakuje. :D

Petric 

Wysłany: 2012-06-23, 11:16   

Dieta, mało ruchu, odpowiednie ćwiczenia na siłowni... wszystko da się zrobić, ja sam przytyłem w ten sposób z 77 kg na 80kg w 2-3 miesiace.

Achar  

Tytuł: Sezonowiec:<

Wysłany: 2012-06-23, 11:20   

Detal45 napisał/a:
Wiesz, ze sportem nie mam problemu bo w sportowej klasie jestem i ciągle bieganie, noga kosz itd. Więc ruchu mi nie brakuje. :D

Spoko - jestem rok starszy, 2 głowy wyższy i ważę tylko 20kg więcej. Z wiekiem nabierzesz masy.
Impatient and curious of what may come

Detal45  

Wysłany: 2012-06-24, 16:53   

@Achar mówili mi tak co poniektórzy, ale i tak staram się grubo więcej jeść. Tak czy owak wielkie dzięki za rady :D

JanuszChrystus  

Tytuł: Obieżyświat

Wysłany: 2012-06-24, 17:34   
   Polecający: Achar

Achar napisał/a:
Z wiekiem nabierzesz masy.

Nie koniecznie. Znam wiele osób, które do dziś wyglądają prawie tak samo jak pod koniec 5 klasy podstawówki.

Jak ci bardzo na tym zależy, to może idź do lekarza, przepisze ci pewnie jakąś dietę, albo da jakieś rady.

tanka  

Wysłany: 2013-05-22, 18:37   

Hm, może masz jakieś problemy z za szybką przemianą materii? Na pewno warto jeść często, pamiętać o śniadaniach, może jakaś wizyta u lekarza czy dietetyka by się przydała?

pannacotta 

Wysłany: 2014-10-23, 01:41   

Jest w sportowej klasie to nie ma co się dziwić, że kcal spala szybko. Może dieta na przyrost masy mięśniowej, lub dla aktywnych fizycznie... plany takich diet są na http://metasport.pl/ może warto spróbowac. Opychanie się wszystkim jak leci nie ma sensu, może mieć niekorzystny wpływ na zdrowie.

Odpowiedz do tematu