• Szukaj • Użytkownicy • Grupy • Oferty Pracy • Korepetycje • Przyjaciele • Chwilówki Forum
• Rejestracja • Zaloguj • Album

Poprzedni temat :: Następny temat
Przesunięty przez: Martina
2009-11-21, 02:34
Autor Wiadomość

Kaszka 

Wysłany: 2016-05-11, 13:21   

zależy kto co woli, ja nie mam z tym problrmu mogę i pić melisę i łykać ją w postaci tabletek, byle by tylko pomagały i odstresowywały.

aniusia82 

Wysłany: 2016-05-23, 11:59   

Nie jestem za tabletkami, nawet gdyby miały być ziołowe, wole jednak znacznie bardziej naturalne metody radzenia sobie z problemami ze snem. Ostatnio na szczęście już zasypia mi się spokojniej i dość szybko, za to mam inny problem - koszmary. Zaczęłam bardziej zgłębiać ten temat: http://eu-eu.eu/dlaczego-...marzen-sennych/, ale szczerze mówiąc niewiele mi to daje. Mam nieco więcej problemów na głowie i prawdopodobnie wszystko potem odbija się u mnie we śnie. Nie raz zdarzało mi się gwałtownie budzić z krzykiem. Mam nadzieje, że szybko się z tym uporam.

Kaszka 

Wysłany: 2016-05-23, 16:17   

ja mam ogólnie problem z tym, żeby w ogóle pójść spać, a przecież pracuje więc następnego dnia muszę normalnie funkcjonować, stąd wybór nervomixu, bo to tabletki ziołowe więc nie ma żadnego ryzyka, że następnego dnia będzie cieżko wstać.

karoska  

Wysłany: 2016-05-23, 20:09   

Ja nie mam nic przeciwko tabletkom ziołowym, mi też nie raz pomagały zasnąć. Bo tak jak piszecie po całym dniu stresów potem są problemy z zaśnięciem. Wiem jakie to jest męczące kiedy przewala się z boku na bok do późnej nocy a snu zostaje na prawdę mało a w dzień człowiek chodzi niewyspany i znowu zestresowany :)

Kaszka 

Wysłany: 2016-05-24, 16:44   

jak pracujesz to nie ma opcji, żebyś nie przespałą nocy, bo jak będziesz funkcjonować, więc lepiej juz wziąć ten ziołowy nervomix i mieć z głowy problem.

kapturek  

Wysłany: 2016-07-06, 12:34   

Sen jest bardzo ważny, dzięki niemu zachowujemy podstawowe funkcje życiowe :D Fajyn artykuł o śnie i o tym jak pozwala zachować nam młodość znajdziecie tutaj: http://przepisnamlodosc.p...pta-na-mlodosc/ do tego są tam porady co zrobić aby nasz sen był zdrowy i dobry.

malaksiezniczka  

Wysłany: 2016-11-28, 12:03   

Ja ostatnio mam problemy ze snem. I w sumie nie wiem z czego to wynika.

santi 

Wysłany: 2016-12-07, 21:41   

chyba często problemy ze snem są spowodowane stresem, sama jak mam gorszy okres to wieczorem zamiast spać to mis ię włącza analiza sytuacji co moglam zrobić lepiej itp i to na pewno w zaśnieciu nie pomaga, może spróbuj nervomixu sen, jest ziołowy i mi zawsze pomaga

kubam  

Wysłany: 2017-02-25, 23:23   

Moim zdaniem warto udać się do psychiatry. Być może są to początki depresji. Tutaj https://psychomedic.pl/psychiatra-warszawa/ są namiary na świetną klinikę. Maja tam doświadczonych lekarzy. Rejestracja jest online przez całą dobę.

agabi  

Wysłany: 2017-03-02, 14:58   

Problem ze snem to zazwyczaj natłok różnych myśli i rzeczywiście wówczas warto sięgnąć po nervomix sen który nas uspokoi i pomoże zasnąć. Najważniejsze że nie uzależnia i spokojnie bez recepty można go dostać w każdej aptece. Mnie pomaga w każdej sytuacji

Odpowiedz do tematu