• Szukaj • Użytkownicy • Grupy • Oferty Pracy • Korepetycje • Przyjaciele • Chwilówki Forum
• Rejestracja • Zaloguj • Album

Poprzedni temat :: Następny temat
Przesunięty przez: Martina
2009-11-21, 02:34
Autor Wiadomość

Serij 

Wysłany: 2014-01-31, 21:51   

cellulit to najwieksza zmora kazdej kobiety, dlatego warto zaopatrzyć sie w detocell, ktory radzi sobie w walce z tym paskudztwem.

Longinez  

Wysłany: 2014-02-05, 15:08   

największa zmora kobiety to zmarszczki na twarzy ;p

Nelly  

Wysłany: 2014-02-21, 18:20   cellulit i rozstępy

Hej
Ja chciałam się podzielić w Wami moją historią. Kiedy zaszłam w ciąże starałam się ze wszystkich sił,żeby nie załapać ani cellulitu,ani rozstępów. Nawet w okładach z masła spałam, że to niby na rozstępy pomaga. Mnie nie pomogło, a po urodzeniu malucha tragedia. Koleżanka widząc co się dzieje ze mną, bo psychika to mi totalnie siadła, poradziła mi zabiegi w Q Institute, dodam,że mieszkam w Warszawie. Efekty były świetnie. Zrobiłam sobie między innymi kriolipolizę. Zabieg jest o tyle fajny,że już po jednym razie straciłam parę centymetrów w obwodzie, aaa zapomniałam dodać ze przybyło mi w ciąży sporo kilogramów. Ceny bardzo zachęcające- najniższe w stolicy, bez karty VIP to koszt rzędu 200 złotych, z nią 50 % mniej,a kartę tą dostaje się przy pierwszej wizycie w gabinecie, więc myślę,że jest to super sprawa. Polecam kobitki. Wam też się spodoba.

Kaszka 

Wysłany: 2014-02-25, 20:30   

Serij napisał/a:
cellulit to najwieksza zmora kazdej kobiety, dlatego warto zaopatrzyć sie w detocell, ktory radzi sobie w walce z tym paskudztwem.

możesz coś więcej powiedzieć na temat tego detocellu, jak długo go stosujesz, jakich efektów można się spodziewać po jego stosowaniu? Sama szukam jakiegoś suplementu aby wspomóc moją walkę z celulitem i nie wiem na co się zdecydować?

Migra  

Wysłany: 2014-03-31, 18:45   

Longinez napisał/a:
największa zmora kobiety to zmarszczki na twarzy ;p

haha, zmarszczki na twarzy, cellulit na pupie:)
tak to już jest.
Na zmarszczki jeszcze u mnie za wczesnie, ale cellulit już mnie zdążył udręczyć.
Jedyne co mogę to: dieta, ruch, detocel i masaż z balsamem ujędrniającym. No i na razie to działa.

ewelina546 

Wysłany: 2014-07-15, 09:50   

Ja od jakiegoś czasu używam http://www.i-apteka.pl/pr...-2w1-200ml.html i widzę poprawę. Miałam bardzo czerwone i brzydkie rozstępy po ciązy. Teraz trochę zbladły. Jeszcze nie zniknęły, ale może za krótko stosuję, bo dopiero 6 tygodni. Przynajmniej mogę założyć już spodenki, bo przecież jest lato. Szorty to pewnie w przyszłym roku założę. Ale nawet mąż zauważył że jest lepiej. Smaruję uda i brzuch 2 razy dziennie i stosuje też odpowiednią dietę.

pannacotta 

Wysłany: 2014-10-23, 01:34   

ewelina546 - przecież nawet nieleczone rozstępy po czasie bledną i to wcale nie dobrze, jak rozstępy są czerwone to łatwiej się est ich pozbyć, jeśli zbledną, to znaczy że się zabliźniają a nie nikną, prawidłowa kuracja zmniejszałaby czerwone pręgi a nie powodowała ich blednięcie...

Słyszałam, że na rozstępy najlepsze są masaże i pilingi, do tego dobra dieta i ćwiczenia, które ujędrnią skórę. Na stronie http://metasport.pl/ widziałam plany m.in. treningu na rower mechaniczny i pilates.

margo903 

Wysłany: 2015-01-09, 18:36   

Ja również czytałam, że masaże są bardzo pomocne w walce z cellulitem... Sama od jakiegoś czasu staram się pozbyć tego paskudztwa ale jak na razie bezskutecznie. Zaczęłam regularnie ćwiczyć, może to da jakieś efekty. Podsyłam jeszcze od siebie artykuł - Cellulit – dieta i domowe sposoby na walkę z cellulitem . Trafiłam na niego jakiś czas temu i chyba sama skorzystam z porad.;)

lazygirl 

Wysłany: 2015-01-26, 15:29   

Koniecznie ćwiczenia takie ujędrniające ciało i masuj ciało i wklepuj balsamy na rozstępy. Powinno ci trochę pomóc. Ja ostatnio czytałam o pielęgnacji po 50 roku życia i o kursach aktywizacyjnych dla seniorów . Nie wiedziałam, że jest aż tyle inicjatyw dla osób starszych. Nic tylko wybierać

62miko 

Wysłany: 2015-02-08, 08:07   

Na rozstępy najlepsza jest dieta i ćwiczenia. Zacznij też stosować naturalne kosmetyki sklep mają one dobry wpływ na skórę. Ważne jest tez picie dużej ilosci wody:)

groteska 

Wysłany: 2015-02-26, 11:38   

Niestety ale mam problem z jednym i drugim. I to w wieku dwudziestu lat! Cóż, geny nie są dla mnie łaskawe. Może w przyszłości zdecyduję się na usuwanie rozstępów. Na razie nie wiem, czy aż tak mi to przeszkadza, bo na mojej bladej skórze zbytnio ich nie widać. Kto wie...może wraz z wiekiem zapragnę jednak coś w sobie poprawić.

Ada2  

Wysłany: 2015-04-27, 15:44   

Niestety z tym bardzo cieżko sie walczy. Probowałaś moze kriolipolizy http://www.vici.clinic/#!...-lipocryo/c1qvw ? To bardzo fajny zabieg odchudzający. Co prawda trzeba podejść do niego pare razy. Ale jak widziałam efekty po to sa bardzo zadowalające.

Daniel45  

Wysłany: 2015-06-13, 19:46   

A może poszukaj jakiś naturalnych składników. Sporo ostatnio czytam i dowiedziałem sie że młody zielony jęczmień . Bardzo dobrze działa na odchudzanie ale i nie tylko. Może na Ciebie też by zadziałało.

dyt  

Wysłany: 2015-07-02, 20:13   

Albo można skorzystać z oleju kokosowego: http://www.dziennikzachod...t.html?cookie=1 który nie tylko ma działanie odchudzające, ale i stosowany na ciało, zapewnia ładniejszą i odżywioną skórę. Bogaty w naturalne antyrodniki, opóźnia procesy starzenia i przeciwdziała zmarszczkom. Zabezpiecza przed zmianami grzybiczymi :)

AstaLawista  

Wysłany: 2015-07-02, 20:42   

O fajnie :) dobrze wiedzieć, że jest coś takiego jak olej kokosowy Ma skuteczne działanie antybakteryjne, antygrzybiczne, antywirusowe, a nawet antynowotworowe. Takie właściwości zawdzięcza cennym kwasom tłuszczowym.

Odpowiedz do tematu