• Szukaj • Użytkownicy • Grupy • Oferty Pracy • Korepetycje • Przyjaciele • Chwilówki Forum
• Rejestracja • Zaloguj • Album

Poprzedni temat :: Następny temat
Przesunięty przez: Martina
2009-11-21, 02:34
Autor Wiadomość

ziomek12  

Wysłany: 2015-07-14, 23:24   

ale na cellulit raczej nie pomoze:)

użytkowniczka 

Wysłany: 2016-08-15, 15:59   cellulit

Wszelkie domowe metody w przypadku cellulitu mają jedynie ograniczone działanie. Jeśli pomarańczowa skórka jest naprawdę mało widoczna, to dieta, ćwiczenia i masaże mogą okazać się pomocne. Natomiast w przypadku głębokiego cellulitisu trzeba zadziałać konkretniej. Ja polecam karboksyterapię (http://instytut-urody.com/karboksyterapia.html ), świetna metoda, zaproponowano mi ją w instytucie New Look w Warszawie. O skutecznym działaniu wyszczuplającym i antycellulitowym karboksyterapii decyduje fakt, że komórki tłuszczowe są bardzo wrażliwe na działanie dwutlenku węgla, a ten właśnie wprowadza się pod skórę podczas zabiegów :) .

renia12 

Wysłany: 2016-12-09, 13:24   

Tutaj znajdziecie sposoby na to, jak walczyć z pomarańczową skórką - http://carta-blanca.com.p...c-z-cellulitem/ - sprawdźcie, a zmienicie swój dotychczasowy sposób myślenia o 360 stopni! :)

Rybka89 

Wysłany: 2017-01-09, 18:49   

Mam podobny problem, więc wzięłam się za siebie. Niestety póki co moje odchudzanie jest nieskuteczne. Czy taki sposób http://iqacai.pl będzie dobry? Macie jakieś doświadczenie w tym temacie?

Kaszka 

Wysłany: 2017-01-13, 12:31   

moim zdaniem najlepiej będzie udać się na jakiś specjalistyczny zabieg na cellulit, ja robiłam sobie w promocji w profemedzie taki zabieg, udało mi się załapać na promocję, a poza tym już po pierwszym zabiegu widziałam różnicę.

lazygirl 

Wysłany: 2017-03-08, 17:09   

O ile z rozstępami nic nie robisz tak cellulitu możesz się pozbyć. Najlepiej udaj się do nicch http://bodyhero.pl/o-nas/ na konsultacje oni przeprowadzą wywiad i ułożą odpowiednie treningi dla Ciebie. Uważam, że jest to najlepsze rozwiązanie bo trening jest dostosowany do Twoich możliwości dzięki czemu treningi są łatwiejsze do zrealizowania i nie robią nam krzywdy :)

santi 

Wysłany: 2017-10-09, 11:15   

Dziewczyny będę wdzięczna za info nt żelu sutricon, jeśli któraś z Was używała to niech się podzieli :) . Napiszcie jak długo używałyście i jak szybko byl efekt.

kalimba  

Wysłany: 2017-10-24, 14:01   

Moim zdaniem kremy na rozstępy zupełnie nie działają. Próbowałam już chyba wszystkiego i nic mi nie pomogło. Dopiero za namową koleżanki wybrałam się do Vici Clinic w Krakowie na usuwanie rozstępów laserem ResurFX. I to był strzał w dziesiątkę. Po trzech zabiegach rozstępy znacznie się spłyciły, są praktycznie niewidoczne. Warto poczytać trochę o laserowym usuwaniu rozstępów.

DorotaK  

Wysłany: 2017-10-24, 19:18   

Santi, ja na blizny po trądziku stosowałam, a nie na rozstępy, no i efekt był. Tak pewnie ze 2-3 miesiące regularnie smarowałam. Myślę, że na rozstępy tak samo długo, a jeśli sa starsze, to może i dłuzej. Wytrwałość i regularność przede wszystkim :)

Szympansik 

Wysłany: 2017-10-31, 11:11   

A ja mam pytanie odnośnie kurzajek: Kurzajki są straszne. Jak się ich pozbyć domowymi sposobami? Moja koleżnaka pozbyła się dopiero w Centrum Podologicznym w Łodzi! i tam jej pomogli, a ja mam pytanie o domwoe sposoby?

Ada2  

Wysłany: 2017-11-30, 16:21   

Jeśli chcecie pozbyć się cellulitu, a jednocześnie wymodelować i ujędrnić ciało to polecam zabiegi Venus Freeze. Efekty są już po pierwszym zabiegi. W Vici Clinic w Krakowie taki zabieg kosztuje tylko 249 zł, gdzie u konkurencji widziałam dużo wyższe ceny. Warto wypróbować.

beatinka  

Wysłany: 2017-11-30, 20:25   

A domowe sposoby? Jakie znacie?

aniusia82 

Wysłany: 2018-02-06, 13:36   

Ja nie znam, choć pewnie można byłoby poszukać w sieci takich informacji.

kora0 

Wysłany: 2018-02-12, 14:18   

Wystarczy regularnie ćwiczyć. Możesz zapisać się na siłownię - na przykład krakowskie kluby Energym mają bardzo dobrą ofertę. Znajdziesz u nich też najróżniejsze zajęcia grupowe fitness: http://www.energym.com.pl/5-enerfitness. Jestem pewna, że będziesz się na nich świetnie bawić.

czekoladka  

Wysłany: 2018-02-15, 12:10   

santi napisał/a:
Dziewczyny będę wdzięczna za info nt żelu sutricon, jeśli któraś z Was używała to niech się podzieli :) . Napiszcie jak długo używałyście i jak szybko byl efekt.

Dla mnie rozstępy nie są takim problemem jak blizna po cesarce:(. Myślałam, ze nie pokażę się w kostiumie już nigdy, tak się jej wstydziłam. No ale pomógł ten żel silikonowy, blizny już praktycznie nie widać, tak jest płytka i jasna.

Odpowiedz do tematu