• Szukaj • Użytkownicy • Grupy • Oferty Pracy • Korepetycje • Przyjaciele • Chwilówki Forum
• Rejestracja • Zaloguj • Album

Poprzedni temat :: Następny temat
Autor Wiadomość

elenusia1 

Wysłany: 2014-09-18, 20:10   

najłatwiej powiedzieć zmień pracę ale w obecnych czasach nie jest to takie łatwe rozwiązanie, dlatego może warto popatrzeć na suplementy

zaboleq  

Wysłany: 2014-09-21, 15:49   

dovee napisał/a:

wydaje mi się że nie jest aż tak źle, u mnie bezsenność pojawia się okresowo i wiem że zawsze wiąże się z natężeniem stresu w pracy :/

Skoro nie radzisz sobie ze stresem i to się objawia bezsennością, to znaczy właśnie, że jest źle i żeby dobrze samemu nad tym zapanować warto się skonsultować ze specjalistą.

dovee  

Wysłany: 2014-09-22, 19:30   

zaboleq napisał/a:
dovee napisał/a:

wydaje mi się że nie jest aż tak źle, u mnie bezsenność pojawia się okresowo i wiem że zawsze wiąże się z natężeniem stresu w pracy :/

Skoro nie radzisz sobie ze stresem i to się objawia bezsennością, to znaczy właśnie, że jest źle i żeby dobrze samemu nad tym zapanować warto się skonsultować ze specjalistą.

chyba jednak się obędzie, kupiłam polecany przez Ciebie Sen Apotex i podziałało :) ) to chyba zasługa tej melatoniny albo chmielu, bo melise próbowałam wcześniej ale sama nic nie zdziałała.

zaboleq  

Wysłany: 2014-09-23, 21:57   

Pewne składniki działają lepiej kompleksowo. Cieszę się, że czujesz się lepiej. Pamiętaj jednak, że forum nie zastąpi wizyty u specjalisty :)

renia12 

Wysłany: 2014-12-02, 15:28   

Ja też uważam, że powinnaś się skonsultować z lekarzem.
Bo może się okazać, że twoje problemy ze snem wynikają ze złego położenia kręgosłupa- tak jak to było u mnie.
W rezultacie mogę spać tylko na specjalnej poduszce ortopedycznej- zobacz http://omedika.pl/zdrowy-...dyczne-r93.html
Musiałam sie do niej przyzwyczaić- co trwało nawet 3 tyg. ale po tym czasie spałam już jak dziecko :-)

a_gatka 

Wysłany: 2014-12-23, 12:42   

Ale wiecie, że od bezsenności do lekomanii to już tylko nieduży krok? Zaczyna się od tabletek nasennych, a potem nie sposób bez nich żyć. A potem kończy się w klinice, na długiej terapii, detoksie i nie wiem czym jeszcze. Zobaczcie http://medox-lekomania.pl/#about - 15% ludzi z klasy średniej ma dziś problemy z lekomanią.

AnnaDe 

Wysłany: 2015-01-05, 16:17   

Ja cierpiałam na bezsenność pomimo tego, że pracowałam po 12h i byłam naprawdę zmęczona.Brałam leki nasenne po których raczej "padałam" a nie zasypiałam. Byłam u lekarza kilka razy i za każdym razem przepisywał mi inne środki. Koleżanka zabrała mnie kiedyś na zajęcia z jogi, tak dla odprężenia. Chodziłam tam przez rok i nauczyłam się technik relaksacyjnych, wyciszenia i uspokojenia. Teraz przed snem wyciszam się sama i naprawdę efekty są nieziemskie. Jak jestem bardzo zestresowana i niespokojna to wypijam bardzo mocną melisę i to już też pomaga. Trzeba rozwijać siebie bo psychika ma ogromne znaczenie dla spokoju organizmu.
------------------
Najlepsze zabiegi antycellulitowe kraków.

lazygirl 

Wysłany: 2015-01-12, 13:31   

Wiele starszych osób cierpi na bezsenność, tutaj czytałam o tym artykuł: /http://klubseniora.pl/ to nie tylko problem młodych ludzi. Grunt to dobrze się wyciszyć, nie jeść dużo przed snem, wykąpać się, wywietrzyć porządnie pokój, prześcielić łóżko i próbować zasnąć:)

groteska 

Wysłany: 2015-01-13, 15:17   

Niestety nie znam żadnego skutecznego sposobu na bezsenność.

Rybka89 

Wysłany: 2015-10-16, 18:22   

Bezsenność to trudny problem- http://www.bezsennosc.pl/...adnia-warszawa/ Czasem bezsenność nie jest związana z chorobą, a zwyczajnie z problemami w życiu. Ciągłe nerwy, myślenie o problemach sprawia, że nie możemy spać i po kilku bezsennych nocach przestajemy normalnie funkcjonować. W takich przypadkach, wystarczy zacząć przestać myśleć o problemach, by zacząć normalnie sypiać.

kanarinho  

Tytuł: PENETRATOR

Wysłany: 2015-10-17, 01:03   
   Polecający: Paulinaaa

Zwyczajnie wystarczy się nawalić jak szpadel i zaśniesz bez problemu.

Martina  

Zaproszone osoby: 14
Tytuł: słodziak *^_^*

Wysłany: 2015-10-17, 10:55   

Rybka89 napisał/a:
wystarczy zacząć przestać myśleć o problemach, by zacząć normalnie sypiać.

no kuwa, proste! "ja wiem, że masz stwierdzoną depresję, ale nie mógłbyś po prostu przestać być smutny?" :oczami:

Ostatnio zmieniony przez Martina 2015-10-17, 12:18, w całości zmieniany 1 raz  

santi 

Wysłany: 2016-03-24, 12:38   

Jak ktoś na każdą bezsenną noc się nawala to już tylko krok od uzależnienia, lepiej pójśc w stronę ziół, melisa, chmiel te klimaty. U mnie problem z bezsennością bym powodem klopotów w pracy, zresztą chyba zostawienie pracy w pracy to jakaś utopia, mi się to nie udawało i wszystkow racało w domu, szczególnie właśnie przed snem, po paru tygodniach takiej męczarni to prawie jak zombie wyglądałam, kupilam sobie nervomix i jakoś to odpuściło i łatwiej mi się zasypialo.

Kaszka 

Wysłany: 2016-03-29, 12:57   

jak już chcecie wspomagać się tabletkami to tylko ziołowymi bo to najlepsze rozwiązanie dal kogoś kto nie radzi sobie ze stresem.

kłosek  

Wysłany: 2016-03-29, 17:16   

Też jestem tego zdania, że nie ma co się męczyć , jeśli nic nam nie pomaga to trzeba spróbować pobrać ziołowe tabletki, one na mnie też dobrze działają.

Odpowiedz do tematu