• Szukaj • Użytkownicy • Grupy • Oferty Pracy • Korepetycje • Przyjaciele • Chwilówki Forum
• Rejestracja • Zaloguj • Album

Poprzedni temat :: Następny temat
Przesunięty przez: Martina
2009-11-21, 02:40
Autor Wiadomość

anulka16  

Wysłany: 2007-08-03, 15:34   sprawa intymna....

siemka!!!!! :)
dziewczyny to pytanie dla was ponieważ niedługo jadę z chłopakiem nad wodę i mam pytanko takie intymne... nio bo jak założę kąpielówki nio to widać mi włoski;/ ale tylko troszkę ... nio i dziwnie mi tak ...;/ i co radzicie nic z tym nie robić czy wydepilować ?? nigdy tego nie robiłam tam.....
prosze o rade:)

karolka89  

Wysłany: 2007-08-03, 15:45   

jasne że wydepilować ;) ... jak nie chcesz całej-no wiesz czego :zawstydzony: to kup sobie krem do depilacji okolic bikini, to napewno pomoże,ale zawsze możesz tradycyjną metodą- maszynką. :P

anulka16  

Wysłany: 2007-08-03, 15:56   

karolka89 napisał/a:
jasne że wydepilować ;) ... jak nie chcesz całej-no wiesz czego :zawstydzony: to kup sobie krem do depilacji okolic bikini, to napewno pomoże,ale zawsze możesz tradycyjną metodą- maszynką. :P

dzieki jak dziala tne krem nie rozumiem??? bo maszynka no czaje:)

Beata18 

Wysłany: 2007-08-03, 15:58   

No wiesz, ale jeśli zdecydujesz sie na maszynkę to nigdy na sucho (chodzi mi o to, zebys z mydelkiem i woda), bo sie pozacinasz, a najlepszy jest krem jak napisala Karolka89 ( sama używam to wiem)!!! Szczerze na Twoim miejscu wydepilowala bym całą no wiesz....!!! ;)

anulka16  

Wysłany: 2007-08-03, 15:59   

Beata18 napisał/a:
No wiesz, ale jeśli zdecydujesz sie na maszynkę to nigdy na sucho (chodzi mi o to, zebys z mydelkiem i woda), bo sie pozacinasz, a najlepszy jest krem jak napisala Karolka89 ( sama używam to wiem)!!! Szczerze na Twoim miejscu wydepilowala bym całą no wiesz....!!! ;)

czyli posmarować kremem i wydepilować maszynka tak???

Metalli-Dziecko  

Wysłany: 2007-08-03, 16:01   

Krem nakłada się na miejsce, z którego chce się pozbyć włosków i czeka parę minut (będzie napisane na opakowaniu), a później ściąga go (razem z włoskami) szpatułką dołączoną do kremu :) i po kłopocie ;)
Pulling Your Strings
Justice Is Done
Seeking No Truth
Winning Is All
Find it So Grim
So True
So Real"

karolka89  

Wysłany: 2007-08-03, 16:11   

nie chodzi o to żeby nałożyć krem do depilacji i usunąć maszynką do golenia broń boże... tylko nakładasz krem na miejsce owłosione i po 7-10min usówasz szpatułką i zmywasz letnią wodą Bez mydła! a jak chcesz maszynką to tak jak golisz nogi :P ale nie martw sie jak zdecudujesz sie na krem to na opakowaniu wszystko jest dokładnie napisane. tylko pamiętaj krem do depilacji okolic BIKINI lub INTYMNYCH :P

Beata18 

Wysłany: 2007-08-03, 16:13   

Właśnie wszystko jest na opakowaniu, więc kup go przeczytaj instrukcję i do roboty!!! ;) Nic sie nie bój poradzisz sobie, to jest bardzo proste :) !!!

P.S. Pytam z ciekawości ile masz latek ;) ???? POZDRAWIAM

anulka16  

Wysłany: 2007-08-03, 16:33   

Beata18 napisał/a:
Właśnie wszystko jest na opakowaniu, więc kup go przeczytaj instrukcję i do roboty!!! ;) Nic sie nie bój poradzisz sobie, to jest bardzo proste :) !!!

dzięki:)
16latek:P

[ Dodano: 2007-08-03, 16:35 ]
Beata18 napisał/a:

a boli to????????

karolka89  

Wysłany: 2007-08-03, 17:28   

nie :) nie boli. tylko nie możes nakładać tego kremu na zranioną skór bo wtedy boli... najlepiej jak kupisz ten krem to nałóż sobie troszke np.na ręke i jak nic ci nie będzie (nie będzie cię swędzieć lub szczypać..to znaczy że nie masz uczulenia) to możesz śmiało działać :P

anulka16  

Wysłany: 2007-08-03, 17:33   

[quote="karolka89"]nie :) nie boli. tylko nie możes nakładać tego kremu na zranioną skór bo wtedy boli... najlepiej jak kupisz ten krem to nałóż sobie troszke np.na ręke i jak nic ci nie będzie (nie będzie cię swędzieć lub szczypać..to znaczy że nie masz uczulenia) to możesz śmiało działać :P [/quota
a jaka jest cena mniej wiecje tego kremu????

karolka89  

Wysłany: 2007-08-03, 17:45   

od 5zł-10zł nie jest drogi. możesz kupić np.z veet, joanny albo z vipery. wybór należy do ciebie... :P a jedno pytanko-za ile dni wyjeżdżasz?

anulka16  

Wysłany: 2007-08-03, 17:55   

karolka89 napisał/a:
od 5zł-10zł nie jest drogi. możesz kupić np.z veet, joanny albo z vipery. wybór należy do ciebie... :P a jedno pytanko-za ile dni wyjeżdżasz?

12 wyjeżdżam:) to chyba nie bedzie śladu? kiedy msze to zrobić????? w aptece to będzie?????

karolka89  

Wysłany: 2007-08-03, 18:06   

to najlepiej zrób sobie dzień przed wyjazdem...bo nie wiem jak szybko ci zaczną włoski odrastać,i na wszelki wypadek weź go ze sobą, bo możesz go potrzebować jak odrosną... nie mam pojęcia czy w aptece są takie kremy,ja zawsze kupuje w drogeri :P

anulka16  

Wysłany: 2007-08-03, 18:09   

karolka89 napisał/a:
to najlepiej zrób sobie dzień przed wyjazdem...bo nie wiem jak szybko ci zaczną włoski odrastać,i na wszelki wypadek weź go ze sobą, bo możesz go potrzebować jak odrosną... nie mam pojęcia czy w aptece są takie kremy,ja zawsze kupuje w drogeri :P

wielkie dzienki!!!!:*:* buziolki!!!!!:*:*:*:*

Odpowiedz do tematu