• Szukaj • Użytkownicy • Grupy • Oferty Pracy • Korepetycje • Przyjaciele • Chwilówki Forum
• Rejestracja • Zaloguj • Album

Poprzedni temat :: Następny temat
Przesunięty przez: Martina
2009-11-21, 02:40
Autor Wiadomość

jusia_like  

Wysłany: 2006-07-31, 19:30   
   Polecający: Google

CiscoKid napisał/a:
Ja uwazam ze worki pod oczami u dziewczyny

he hehe he :suchy:

Ziemniaczek 

Wysłany: 2011-04-23, 19:43   

Chyba juz to gdzieś pisałam, ale dobre na worki pod oczami i zmęczone oczy są plasterki ogórka świeżego. I warto też zaiwestować w jakiś krem, np. Siquens widziałam że ma takie i sporo opinii o tej marce czytałam, że nowa, ale kobiety sobie je chwalą.

Karna  

Wysłany: 2011-10-13, 23:45   

żeś odgrzebała kotleta :P ja zresztą też ale cóż ^^ po piwie nachodzi ochota pisania.
Podczas dbania o naszą skórę, tzn. waszą ja się nie bawie w robienia mojej twarzy dobrze należy pamiętać o tym żeby nie kupować tanich kosmetyków bo jeżeli mają zawartość cynku to nam na zdrowie to nie wyjdzie. A teraz co do oczu: Jako, że pewnie wszystkie wiecie wokół oczu są w "2" warstwy dhermy ta 3 jest tak cienka że jej się nie liczy. zwyczajne kremy które używa się do twarzy są zbyt mocne i przez to dla większej ilości nie zdrowe. Stąd zaczerwienienia, łzawienie czy wory.
Na noc najlepiej jest wklepywać (tak kremy i żele pod oczy się wklepuje, serdecznym palcem bo jest najdelikatniejszy) krem pod oczy odżywiający skórę ponieważ skóra nasza regeneruje się między godz 00.00 a 04.00, najlepiej żeby składnikami aktywnymi takiego kremu były olejki z aloesu i migdałów.
Może kosmetyk przez to bd droższy ale i lepszy.
to znaczy ja takie kosmetyki na klientkach stosuje i widać poprawę.
oczywiście rano się stosuje żel pod oczy który napina skórę i wykańcza te wory do końca :P

Strażniku Forum, tutaj nie zrobiłem żadnej reklamy

[ Komentarz dodany przez: Kerosine: 2011-10-14, 09:19 ]
Śmieszny z Ciebie człowieczek.

wikaG 

Wysłany: 2011-10-27, 12:56   

Hmmmm... A ja mam uczulenie na wiekszosc kosmetyków.... Przydałby mi sie jakis taki dobry krem odżywczy.... Mozesz coś polecić skoro masz taka wiedzę? :) Chetnie z nij skorzystam :)

P.S. Jesteś facetem a znasz sie na kosmetologii? :) Kim jestes? :)

tomekl  

Wysłany: 2012-09-06, 08:55   

Temat bardzo stary, ale odświeżę. Worki pod oczami to jeden z objawów choroby nerek. Jeśli taka jest przyczyna, żadne kosmetyki nie pomogą....

Local Hero 

Wysłany: 2012-11-17, 01:45   

to może być coś zdrowotnego, ale czasami niestety taka uroda. Ja walczę z tym od lat i niestety bez większych rezultatów - może złe używam złych kosmetyków, staram się wybierać te najbardziej naturalne. Poza tym trzeba pić dużo wody, no i wysypiać się, ale obawiam się, że to maks co mogę zrobić. Oczywiście można to zrobić operacyjnie, ale nie zdecydowałabym się raczej...doradźcie może coś jeszcze...

[ Dodano: 2012-11-17, 01:48 ]
[quote="wikaG"]Hmmmm... A ja mam uczulenie na wiekszosc kosmetyków.... Przydałby mi sie jakis taki dobry krem odżywczy.... Mozesz coś polecić skoro masz taka wiedzę? :) Chetnie z nij skorzystam :)

Może seria z flosleku, naturalne kosmetyki, nie powinny uczulać. Ja używam na przykład żelu ze świetlikiem i babką lancetowatą, opuchlizna poranna zmniejsza się, ale nie widzę u sibie efektu rozświetlania.

denwer  

Wysłany: 2012-11-22, 09:41   

Moja dziewczyna (kosmetyczka) mówi że nie można z tym nic zrobić bo to zależy od urody człowieka, można najwyżej to maskować

Odpowiedz do tematu