• Szukaj • Użytkownicy • Grupy • Oferty Pracy • Korepetycje • Przyjaciele • Chwilówki Forum
• Rejestracja • Zaloguj • Album

Poprzedni temat :: Następny temat
Przesunięty przez: Martina
2009-11-21, 02:40
Autor Wiadomość

nika000 

Wysłany: 2006-07-16, 13:16   Worki pod oczami!!! RATUNKU!!!!!!

Siemka! jestem tu nowa. Wiecie mam jedno pytanie. Może ktoś z was bedzie znał na to odpowiedz. Otóż mam worki pod oczami tęstuje wszystkie ,,techniki" żeby sie ich pozbyć nawet kremy przeciw workom ale mi to nic nie pomaga. proszę was o pomoc wyglądam tak jakbym nie spała z tydzień. Jak znacie jakieś dobre i skuteczne pomysły i przepisy to proszę podajcie mi je!!! BARDZO WAS PROSZE!!!!

zrozpaczona :( :(

Lola  

Wysłany: 2006-07-16, 14:11   
   Polecający: religia tv

idz do lekarza ;]

szatan  

Wysłany: 2006-07-16, 16:50   

Kozli mocz skutkuje, jednakze znalezienie go i zastosowanie jest bardzo trudne. Jezeli w twojej okolicy nie ma zadnego kozla, pojdz do burmistrza/wojta czy co tam masz i zapytaj sie kiedy przyjdzie pani Jadzia. Pani Jadzia jest wysokiej klasy specjalistka od leczenia kozlim moczem, podrozoje z dorodnym kozlem i za niewielka oplata udostepnia jego mocz. Mniej wiecej co 2 lata pani Jadzia zjawia sie w kazdej miejscowosci w polsce, a harmonogram jej wizyt posiadaja miejscowe wladze.
Druga sprawa jest stosowanie kozlego moczu, nie jest to tak latwe jak sie wydaje. Ale od czego sa fora, pod spodem znajdziesz kompletny i w pelni skuteczny przepis na leczenie worow pod oczami.

100ml kozlego moczu nalezy spozyc i czekac na wydalenie go w postaci moczu ludzkiego. Nastepnie powstala substancja nalezy natrzec miejsca, gdzie wystapily tak zwane wory. Jezeli powyzsze czynnosci nie przynosza rezultatu nalezy je powtorzyc.

Temat mozna zamknac.

Lola  

Wysłany: 2006-07-16, 17:02   
   Polecający: religia tv

o k* :rotfl:

po tym wszystkim puknij 3 razy w monitor ;] amen

schareza  

Wysłany: 2006-07-16, 20:08   

A gdzie sa moderatorzy???Ten post tu chyba niepasuje :P

sylwu$  

Wysłany: 2006-07-16, 22:16   
   Polecający: google xD

szatan napisał/a:
Kozli mocz skutkuje, jednakze znalezienie go i zastosowanie jest bardzo trudne. Jezeli w twojej okolicy nie ma zadnego kozla, pojdz do burmistrza/wojta czy co tam masz i zapytaj sie kiedy przyjdzie pani Jadzia. Pani Jadzia jest wysokiej klasy specjalistka od leczenia kozlim moczem, podrozoje z dorodnym kozlem i za niewielka oplata udostepnia jego mocz. Mniej wiecej co 2 lata pani Jadzia zjawia sie w kazdej miejscowosci w polsce, a harmonogram jej wizyt posiadaja miejscowe wladze.
Druga sprawa jest stosowanie kozlego moczu, nie jest to tak latwe jak sie wydaje. Ale od czego sa fora, pod spodem znajdziesz kompletny i w pelni skuteczny przepis na leczenie worow pod oczami.

100ml kozlego moczu nalezy spozyc i czekac na wydalenie go w postaci moczu ludzkiego. Nastepnie powstala substancja nalezy natrzec miejsca, gdzie wystapily tak zwane wory. Jezeli powyzsze czynnosci nie przynosza rezultatu nalezy je powtorzyc.

Temat mozna zamknac.

Że się tak zapytam, to skąd wiesz? Z autopsji czy z internetu :D ? A może z radia :P ?

A tak na serio to myślę, że jakieś dobre maści, albo tabletki powinny pomóc...a jak nie to fucktycznie idź do lekarza...

schareza  

Wysłany: 2006-07-16, 22:20   

Idz do lekarza niech ci wszystkie wyniki porobi, sama to Ty lepiej nic nie testuj

sylwu$  

Wysłany: 2006-07-16, 22:21   

Cytat:
A tak na serio to myślę, że jakieś dobre maści, albo tabletki powinny pomóc...a jak nie to fucktycznie idź do lekarza...

schareza napisał/a:
Idz do lekarza niech ci wszystkie wyniki porobi, sama to Ty lepiej nic nie testuj

To znaczy w myśl: "Przed użyciem zapoznaj się z ulotką dołączoną do opakowania, bądź skonsultuj się z lekarzem lub farmaceutą"

szatan  

Wysłany: 2006-07-16, 22:50   

sylwu$ napisał/a:

Że się tak zapytam, to skąd wiesz? Z autopsji czy z internetu :D ? A może z radia :P ?

Kiedys sam mialem ten problem, wtedy( byl piekny majowy poranek) do mego miasta zawitala pani Jadzia, spotkalem ja gdy stala ze swoim kozlem i powiedziala:
- Panie kup pan mocz kozła mego. - A ja na to:
- Po co?
- Poco to sie nogi noco huhuhu - zaśmiała sie złowieszczo, jej kozioł spojrzal na mnie wzrokiem przywodzacym na mysl same zle rzeczy, a jednak dodajacym nadziei. Wtedy zrozumialem, ze to jedyny ratunek.
- Ile za flakon?
- 23 zł jak dla pana - oczywiscie targowalem sie z nia i udalo mi sie obnizyc cene do 35 złotych... o TereFere, przeciez na poczatku chciala 23, ale sie dalem zrobic... Ale wracajac do tematu specyfik podzialal, pani Jadwiga dostala pol krolestwa i konia( ksiezniczka byla wyjatkowo szpetna), a ja cudowny lek na wory. Wszyscy zyli dlugo i szczesliwie.

sylwu$  

Wysłany: 2006-07-17, 10:24   

szatan napisał/a:
Wszyscy zyli dlugo i szczesliwie.

Pani Jadwiga z kozłem xD? I przez to, że miała jego mocz, nie miała worków pod oczami i mogła całą noc oglądać horrory xD?
:rotfl:

gessa  

Wysłany: 2006-07-17, 12:51   

Ja mam taką "urodę", że mam takie większe niż zazwyczaj worki pod oczami... Są do tego kremy, ale nie licz, że te kremy zadziałają po tygodniu... Możesz również stosować kosmetyki zasłaniające. :]

jusia_like  

Wysłany: 2006-07-17, 16:24   
   Polecający: Google

hehe raczej kiepskie mnie nie rozśmieszyło :P
ale tak na serio to ponoc pomaga przyłożyć do oka zimna łyzkę która uprzednio włożyło sie do lodówki na noc. W ten sposób znikaja obwódkli :) polecam z doświadczenia!!

kaska.  

Zaproszone osoby: 1

Wysłany: 2006-07-29, 22:42   

jakiś puder może ;-P Choć niewiem czy to cos pomoże...
W sumie jak radzili idź do lekarza, on Ci najprędzej pomoże :)

turquoise  

Wysłany: 2006-07-31, 16:43   

a może po prostu wystarczy się wyspać? :oczami:
jedyny nasz obrońca
przed dyktaturą słońca –
niezastąpiony bywa cień

CiscoKid  

Wysłany: 2006-07-31, 16:46   

Ja uwazam ze worki pod oczami u dziewczyny sa sexy :szok: :P

Odpowiedz do tematu