• Szukaj • Użytkownicy • Grupy • Oferty Pracy • Korepetycje • Przyjaciele • Chwilówki Forum
• Rejestracja • Zaloguj • Album

Poprzedni temat :: Następny temat
Autor Wiadomość

orelka  

Wysłany: 2016-10-12, 12:26   

Samą żurawiną nie wyleczysz zapalenia pęcherza, owszem naturalnymi sposobami tez mozna się wspierać, ale podstawowym lekiem powinna być urofuragina, bo polecane jest przez babcie i nasze mamy, no i działa szybko. Na mnie działa super.

marta112 

Wysłany: 2016-10-22, 17:36   

To nie tak, oczywiście, że żurawina jest dobra jako wsparcie lub na co dzień, co jest dobre dla zdrowia, ale kuracji jako takiej nie zastąpi.

agabi  

Wysłany: 2016-10-24, 15:35   

Po samej zurawinie będą nawroty a tu chodzi o to, żeby wyleczyć się do końca z tego dziadostwa, więc tutaj urofuragina jest jak najbardziej wskazana

DorotaK  

Wysłany: 2016-10-30, 10:48   

Nie powiedziałabym, że to nawroty. Po prostu infekcja nie zostanie wyleczona, a zaleczona i nie będzie przez pewien czas dawać objawów. Do wyleczenia zapalenia potrzeba zdecydowanie czegoś więcej. U mnie pomaga urofuraginum, termofor na brzuch (łagodzi ból) i do tego jak najbardziej witamina C (żurawina, czarna porzeczka, świeża papryka).

Sophie 

Wysłany: 2016-10-31, 13:16   

Mnie bolał brzuch kiedyś prawie cały czas, szczególnie z lewej strony, ale długo nic z tym nie robiłam, tylko brałam tabletki przeciwbólowe. Potem wpadłam na taki artykuł: http://poradnikowy.net/kl...o-moze-oznaczac i zaczęłam się porządnie martwić. Jak poszłam do lekarza to się okazało, że mam zapalenie pęcherza właśnie. Już tylko porządne antybiotyki mogły mi pomóc.

agabi  

Wysłany: 2016-11-25, 16:32   

Tak naprawdę to mnie tylko urofuragina pomaga, jak tylko zaczynam czuć pieczenie to biorę od babci tabletki i szybko zapalenie mija. W sumie to mam coraz rzadziej infekcje, wcześniej o tej porze roku miałam zapewnione to dziadostwo

orelka  

Wysłany: 2017-05-12, 15:55   

Teraz ta silniejsza max szybciej działa i zapobiega nawrotom choroby. Mojej mamie po pierwszej tabletce przestało piec i wc rzadziej zaliczała. Po całej siedmiodniowej kuracji czuje się całkowicie wyleczona

santi 

Wysłany: 2017-05-22, 20:06   

Dobrze mieć takie sprawdzone metody, ja nie raz próbowaam domowych sposobów, ziółek ale mam wrażneie że nie doleczałam się do końca i zapalenie szybko wracało, czasami nie da się obyć bez leków

Kaszka 

Wysłany: 2017-12-20, 20:49   

domowymi sposobami to nie ma co się psugerować, lepiej od razu iść do apteki po odpowiednie leki, ja brałam urofuraginum max, szybko pomogło, do tego robiłam sobie też ziołowe nasiadówki tak, żeby dodatkowo wspomagać ukłąd moczowy.

Gitarka 

Wysłany: 2018-01-08, 10:30   

A macie tak przy zapaleniu pęcherza,że zdarza się wam popuścić w majtki? Ja dość często mam problemy z pęcherzem i muszę kupować specjalne wkładki urologiczne http://www.tena.pl/ żeby zachować higienę w miejscu intymnym. Co do samego leczenia to nie kupuję nic na własną rękę- zawsze zgłaszam się do lekarza.

Kaszka 

Wysłany: 2018-01-15, 16:57   

kurcze moim zdaniem powinnaś iść z tym do lekarza bo jak ciągle będziesz mieć mokre majtki to nabawisz sę poważnych problemó zdrowowtnych, np do zapalenia pecherza, a niewyleczone zapalenie może doprowadzić do problemów z nerkami, więce lepiej nie ryzykować, dlatego ja przy zapaleniu zawsze sięgam po urofuraginum max ktory, blokuje dalszy rozwój infekcji.

Odpowiedz do tematu