• Szukaj • Użytkownicy • Grupy • Oferty Pracy • Korepetycje • Przyjaciele • Chwilówki Forum
• Rejestracja • Zaloguj • Album

Poprzedni temat :: Następny temat
Autor Wiadomość

beatinka  

Wysłany: 2016-12-23, 22:16   

Moim zdaniem najlepiej indywidualnie. W grupie można "bimbać".

santi 

Wysłany: 2016-12-28, 22:30   

indywidualnie też można bimbać, jak się nie przygotujesz to po prostu będziesz siedizeć i tyle, korepetytorowi zalezy na kasie więc zrobi pracę za ciebie i tyle, przecież nie zrezygnuje z korkw nawet jak się nie bedziesz przykładać i bujać w obłokach, moja koleżanka daje korki i mówi że ma uczniko którzy chcą po prostu przeiedzieć małym kosztem zeby rodzicie dali im spokój

renia12 

Wysłany: 2017-02-13, 13:17   

Zarówno nauka indywidualna jak i nauka w grupie ma swoje plusy. Jeśli też szukacie dobrych korepetytorów, to możecie zajrzeć sobie do http://ckperla.pl/ . Można liczyć tu na profesjonalne kursy i korepetycje z języka angielskiego dla osób na każdym poziomie zaawansowania. Sprawdźcie, być może oferta i wam się przyda.

marta112 

Wysłany: 2017-02-17, 11:40   

Jak to bimbać w grupie? Jak masz małe grupki i dobrego lektora, to ani się nie spostrzeżesz, jak szybko skończą się zajęcia, bo cały czas coś na nich robisz. Wszystko to kwestia doświadczonego lektora i metody uczenia. Jak tak miałam, ale nie narzekam, bo dzięki wymaganiom możesz się czegoś nauczyć i nie masz czasu na chodxby odrobinę leniuchowania.

santi 

Wysłany: 2017-03-05, 17:47   

to fakt, u nas na kursie w speak upie to nie ma szans na odpoczynek, trzeba pracować ale mnie akruat to cieszy, bo porzebuję kogoś z zewnątrz zeby mnei motywował do nauki, jak próbowałam uczyć się sama to kiepsko mi to szło, bo zapał mi szybko gasł

pannacotta 

Wysłany: 2017-03-19, 22:31   język obcy

W szkole Lincoln w Warszawie zajęcia są prowadzone tak, że lektor do mówienia motywuje Ciebie a do tego są ćwiczenia w parach i grupach. Na zajęciach nie używa się języka polskiego, przez co cały czas ćwiczy się konwersację w języku uczonym. tutaj jest więcej informacji http://www.lincoln.edu.pl/

Daniel45  

Wysłany: 2017-03-21, 19:45   

Moim zdaniem, jak komuś zależy na nauce jeżyka, to powinien się zapisać na kurs językowy, tym bardziej, że placówek tego typu nie brakuje http://krajowy.biz/firma,...a-klub-jezykowy

marta112 

Wysłany: 2017-03-27, 13:31   

Dlatego też wybralam speak up, bo wiedziałam, że nie będę się byczyć. Zresztą z drugiej strony nie rozumiem ludzi, którym chyba wydaje się, że wystarczy zapisać się do byle szkoły i to automatycznie oznacza wgranie angielskiego do głowy. Nauka to zawsze praca, czasami ciężka - jak dla mnie, bo nie mam zdolności językowych, a jednak trochę zaangażowania i kurs i wszystkiego można się nauczyć.

santi 

Wysłany: 2017-03-29, 12:01   

kurs to chyba najbardziej przystępna opcja, sama lepiej się uczę w grupie, jak się przełamałam w mówieniu to teraz jest mi dużo łatwiej i bez oporu gadam z obcokrajowcami, wiem że do perfekcji mi jeszcze daleko ale cieszę się ze speak up przelamał jakieś bariery w mojej głowie

marta112 

Wysłany: 2017-03-29, 12:04   

U mnie w grupie było troszkę inaczej. Wszyscy patrzyli na lektora, co powie. Raczej nie było rywalizacji. Przełamać się do mówienia to zawsze jest problem i chyba lepiej w grupie, bo fakt, że inni również nie sa idealni raczej pomaga niż przeszkadza.

AstaLawista  

Wysłany: 2017-04-04, 21:30   

Ja wolę sama :) wolę zaopatrzyć się w potrzebne materiały, chociażby któreś z tych: https://www.jezykiobce.pl/ a zwłaszcza "Angielski - Fiszki PLUS dla początkujących 1" :) lubię tego typu metodę nauki.

kajametrowska 

Wysłany: 2017-04-18, 09:26   

Indywidualnie ciężko jest się uczyć. I tutaj nie chodzi nawet o rywalizację co o to, że jednak ciężko jest się do samodzielnej nauki zmotywować.....

A tak przynajmniej wiem czego mam sie nauczyć no i mam prace domowe. Wybrałam szkołe speak up:
https://speak-up.pl/

Z kilku powodów:
można sobie dopasować zajęcia do własnych możliwości
jet duży nacisk na rozmowę
no i nie jest drogo.

Odpowiedz do tematu