• Szukaj • Użytkownicy • Grupy • Oferty Pracy • Korepetycje • Przyjaciele • Chwilówki Forum
• Rejestracja • Zaloguj • Album

Poprzedni temat :: Następny temat
Autor Wiadomość

Kerosine  

Zaproszone osoby: 1
Tytuł: Frausz

Wysłany: 2011-12-02, 14:19   Moby

Amerykański wokalista, muzyk, kompozytor, multi-instrumentalista i producent muzyczny. Szeroko rozumianemu ogółowi znany z takich utworów, jak "Lift Me Up", "Porcelain", "Slipping Away (Crier la Vie)" w duecie z Mylene Farmer czy "Why Does My Heart Feel So Bad" [teledysk perełka! ♥], jest autorem również bardzo wielu niezwykle klimatycznych i nastrojowych kompozycji instrumentalnych [kołysanek wręcz] w rodzaju "Inside", "Lilly", "Overland" czy "Fireworks"... jak dla mnie kwintesencja tego, co nazwać można muzyką relaksacyjną, choć w rozumieniu ogółu co innego z reguły się pod nią kryje :P

Lubicie? ^^ Kochacie, njenawidzicie, jest Wam szczerze i serdecznie obojętny? :P Wypowiadamy się ^^

Wybuchy rysuję, że niby bukiety. Psycholożka daje się nabrać.
Ostatnio zmieniony przez Kerosine 2011-12-02, 14:33, w całości zmieniany 2 razy  

Starrk  

Tytuł: \_(O_o)_/

Wysłany: 2011-12-02, 15:00   

Do Moby'ego mam stosunek niejako sentymantalny, bo to była pierwsza elektronika jaką się zainteresowałem, do tego stopnia nawet, że kupiłem se oryginalną kasetę Play (to były czasy jak sie jeszcze kasety mc produkowało, jestem taki stary). Ale jakoś pomimo paru dobrych naprawdę tracków wielkiego wrażenia na mnie ona nie wywarła... za dużo powtarzanych motywów może?
Później poszedłem za radą Eminema, że "nobody listen the techno" i Moby z mojej playlisty wypadł, z pojedynczymi wyjątkami takimi jak We're all make of stars, czy kozackiego Extreme ways. W póżniejsze płyty, te po Play, się nie zagłębiałem...

Najlepsze utwory? Poza wspomnianymi wyżej to Run On, Honey i Pale Horses z ostatniej plyty. Tyle.

Martina  

Zaproszone osoby: 14
Tytuł: słodziak *^_^*

Wysłany: 2011-12-02, 15:42   

lubię. to jeden z niewielu "wykonawców" muzyki elektronicznej, który mnie nie mierzi i nie grzeje. mam parę albumów, słucham raczej rzadko, ale zdarza mi się.

endzi 

Wysłany: 2011-12-09, 13:26   

Ale na koncercie dał czadu. Z albumów też słucham rzadko ale koncert to co innego.

kanarinho  

Tytuł: PENETRATOR

Wysłany: 2011-12-21, 04:38   
   Polecający: Paulinaaa

Starrk napisał/a:
to były czasy jak sie jeszcze kasety mc produkowało, jestem taki stary
Dodam, ze te kasety produkowano w Gorzowie;)

Moby'ego słucham od czasu do czasu. Koleś tworzy niezłą muzykę, ale nie ma co zapominać o świetnych teledyskach.

Odpowiedz do tematu