• Szukaj • Użytkownicy • Grupy • Oferty Pracy • Korepetycje • Przyjaciele • Chwilówki Forum
• Rejestracja • Zaloguj • Album

Poprzedni temat :: Następny temat
Autor Wiadomość

Eizzy 

Wysłany: 2017-09-15, 11:57   

Ja polecam również poczytać o preparatach na kości i stawy, które są bardzo ważne. Od kiedy mam dużo pracy i ciągle muszę coś podnosić, to takie suplementy naprawdę bardzo dobrze działają. Jeśli ktoś chciałby dowiedzieć się więcej oraz znaleźć jakieś ciekawostki na temat preparatów, to polecam stronę http://trescidlaludzi.pl/...-stawy-i-kosci/

jazza  

Wysłany: 2017-09-16, 15:08   

Szczerze mówiąc na początku bałam się szaleć, brać duże dawki i zaczynałam od płaskiej łyżeczki 3 razy dziennie (choć na opakowaniu są 2) i obyło się bez szaleństw żołądkowych, a tego bałam się bardzo bo mój żołądek jest bardzo wrażliwy. Po tygodniu poczułam, że coś zaczyna się dziać, zwiększyłam dawkę do zalecanej. A potem już stopniowo się wszystko stabilizowało. Wiadomo, że to w dużej mierze zależy też od reakcji Twojego organizmu. Dla każdego ten czas może być odpowiednio mniejszy/większy. Grunt, że działa, jest naturalnie i nie ma skutków ubocznych :)

Marlenka33  

Wysłany: 2017-09-26, 20:57   

waga spada Ci idealnie.. tak wlasnie powinno byc 1 kilo na tydzien by bylo w pelni zdrowo.. mozesz jeszcze pomyslec o blonniku http://vitispharma.pl/akt...la-w-organizmie on jest naturalny i tez pomaga :)

jazza  

Wysłany: 2017-10-08, 16:09   

Dzięki, ale mam tak, że jak już się do czegoś przekonam, to nie rezygnuję :) z działania colonu jestem zadowolona. Przetestowałam na właśnej skórze/ciele i w dalszym ciągu stosuję go jako dodatek do diety - żeby moje jelita dobrze pracowały :)

kora0 

Wysłany: 2017-10-09, 09:29   

Ćwiczyć, ćwiczyć i jeszcze raz ćwiczyć! Regularne treningi na siłowni to gwarancja sukcesu. Jeśli nie macie jeszcze wybranego klubu fitness to koniecznie zapoznajcie się z ofertą Energym: http://www.energym.com.pl/. To świetne kluby fitness z Krakowa.

santi 

Wysłany: 2017-10-09, 10:45   

Dobre efekty daje błonnik, sama używała colon slim, żeby trochę schudnąć a przede wszystkim oszukać zołądek bo niestety dużo podjadałam co zaskutkowało sporym przytyciem w krotkim okresie czasu, dzięki błonnikowi się to unormowało, do tego ćwiczenia i waga szybko wróciła do normy

Mirro33  

Wysłany: 2017-10-12, 22:14   

hmm mozna skorzystac z pomocy firmy, ktora zrobi wszystko za nas - czyli przygotuje posilek, zadba o odpowiednie zbilansowanie diety i dostarczy nam wszystko popakowane czy to do domu czy do pracy. Nie jest to wygodne rozwiazanie? - wg mnie - miazga. Spojrzcie sami: https://nutridieta.pl/bielsko-biala-catering-dietetyczny-dieta-pudelkowa-w-bielsko-bialej/ - do wyboru wiele diet, w zaleznosci od potrzeb, ale i takze od 'smakow'. Jedyne co trzeba robic, to czasem podgrzac dany posilek no i nie podjadac:) I chudnie sie 'samo'.

jazza  

Wysłany: 2017-10-28, 14:09   

santi napisał/a:
Dobre efekty daje błonnik, sama używała colon slim, żeby trochę schudnąć a przede wszystkim oszukać zołądek bo niestety dużo podjadałam co zaskutkowało sporym przytyciem w krotkim okresie czasu, dzięki błonnikowi się to unormowało, do tego ćwiczenia i waga szybko wróciła do normy

Podjadanie jest najgorsze... Zwłaszcza teraz, gdy zaczyna się sezon na koc, seriale i kubek herbaty ;) Ale rzeczywiście błonnik daje to uczucie sytości. Dopiero jeśli ktoś go zastosuje, zrozumie o czym mówię ;) Szczególnie, jesli ma problemy z podjadaniem :P

a_gatka 

Wysłany: 2017-10-31, 10:07   

Na mnie najlepiej działa dodany do śniadania. Do owsianki czy smoothie na przykład. Mam spokój z podjadaniem i dużo dobrej energii. :)

Odpowiedz do tematu