• Szukaj • Użytkownicy • Grupy • Oferty Pracy • Korepetycje • Przyjaciele • Chwilówki Forum
• Rejestracja • Zaloguj • Album

Poprzedni temat :: Następny temat
Autor Wiadomość

kora0 

Wysłany: 2018-10-30, 20:07   Jakie okna do domu

Planujemy w tym oku wymiane okien w domu.Na pewno nie będzie to mały koszt ale lepiej było by znaleźć ofertę ktora bedzie najbardziej korzystna. Spodobała mi się tutaj https://dachy-okna.pl/pl/promotions oferta na okna. Ktoś z was korzystał z ich oferty?

ola19  

Wysłany: 2018-11-15, 09:56   

Oknoplast ma bardzo dobre okna.

Daniel45  

Wysłany: 2018-11-22, 14:16   

Ja mogę Ci polecić firmę Ekoplast, która jest z Krakowa http://www.ekoplast-krakow.pl/. To polska firma z wieloletnim doświadczeniem. Ich okna są certyfikowane i jakość ich jest bardzo wysoka. Firma dużą wagę przykłada do szczegółów, dlatego można z ich strony liczyć na serwis. Chętnie polecam zainteresowanym.

Sophie 

Wysłany: 2018-11-29, 13:45   

Wstawiacie jeszcze drewniane okna?

margo903 

Wysłany: 2018-12-12, 14:57   

Tak, drewniane okna nadal są popularne, choć nie tak jak plastikowe, te drugie są bowiem bardziej opłacalne. Niezłej jakości okna ma choćby Drutex, zwłaszcza z PVC - są też dość ładne, stylowe.

Mirro33  

Wysłany: 2018-12-23, 16:15   

Nie zawsze wymiana okien jest opłacalna. Warto wziąć pod uwagę, że wymieniając okna trzeba wykonać jeszcze kilka czynności np wymiana parapetu czy rolet dlatego to bardzo podraża koszty. Jeśli Wasze okna są nieszczelne to rozważcie serwis okna - okno można zawsze uszczelnić i wyregulować zawiasy dzięki czemu odzyskuje swoje pierwotne właściwości. Usługi konserwacji i naprawy okien oferują fachowcy z Serwisu Meteo z Warszawy. Oni zajmują się naprawami okien drewnianych jak i z PCV. Przed podjęciem decyzji decyzji o zakupie rozważcie naprawę bo to pozwala zaoszczędzić sporo pieniędzy.

popiel 

Wysłany: 2019-04-07, 10:10   

ola19 napisał/a:
Oknoplast ma bardzo dobre okna.

Zgadzam się w 100%.Sam mam okna w swoim domu od Oknoplastu już piąty rok i jestem bardzo zadowolony, że właśnie na nich się z żoną zdecydowaliśmy. Wielki plus też dla salonu KD Centrum w Gdyni za opiekę posprzedażową. Bardzo dużo osób doradzało nam tanie okna ale my nie chcieliśmy oszczędzać. Wiedzieliśmy, że Oknoplast to dobra firma i chcemy okna od kogoś z wieloletnim doświadczeniem. Znajomi mówili nam, że zapłacimy dużo itd ale jak się okazało po wycenie koszt był porównywalny do okien konkurencji ale jakość o wiele lepsza. Po 5 latach użytkowania nie mamy żadnych problemów i co równie ważne okna wyglądają świetnie. Nie wydawajcie kasy na byle jakie okna, pamiętajcie o parametrach no i o dobrej firmie do montażu.

ewelina546 

Wysłany: 2019-05-16, 15:54   

Co do wyboru okien to też patrzyłam który producent ma certyfikowanych montażystów, i dopiero wtedy decydowałam się na zakup okien wraz z montażem. Ten https://okna-internorm.pl/dlaczego-warto/montaz był moim wyborem i polecam wam ich bo to profesjonaliści którzy znają się na rzeczy. No i cena mi odpowiadała.

Odpowiedz do tematu