• Szukaj • Użytkownicy • Grupy • Oferty Pracy • Korepetycje • Przyjaciele • Chwilówki Forum
• Rejestracja • Zaloguj • Album

Poprzedni temat :: Następny temat
Autor Wiadomość

mezon 

Wysłany: 2019-06-13, 08:25   Stomatolog w Krakowie do wstawienia zęba

Mój znajomy miał nieszczęśliwy upadek i wyłamał sobie górną jedynkę. Trochę śmiesznie wygląda - ale trzeba pomóc chłopakowi, dlatego chciałbym podpytać czy da się jakoś dosztukować brakującą część? Około 40% zęba? No i gdzie w Krk wykonują takie zabiegi?

kulturalnyjan 

Wysłany: 2019-06-13, 08:55   

Sporo mu odpadło. Albo uda sie dokleić albo nie i trzeba będzie wstawić implant ( jest to większy koszt ale opcja jest również bardziej wytrzymała...). Kolega musi koniecznie skonsultować to z kimś. Dopiero wtedy będzie wiedział co go czeka bo tutaj niewiele da się doradzić. Proponuję umówić się w tej klinice https://studiose.med.pl/implanty//. Mieści się w Krakowie przy ulicy Batorego .Proponuję jednak zapisać się wcześniej ponieważ jest to dość popularne miejsce i często mają porezerwowane terminy. Niemniej lepszej kliniki nie znajdziecie.

Mirro33  

Wysłany: 2019-06-20, 17:28   

hmm nie wiem czy da się dosztukować ząb. Myślę, że najlepiej, aby obejrzał go doświadczony stomatolog. Możliwe, że konieczne będzie usunięcie pozostałości zęba i wstawienie nowego. Podrzuć mu namiary na Centrum Implantologii i Stomatologii Estetycznej doktor Świątkowskiej z Krakowa. Tu może liczyć na bardzo wysoką jakość usług i profesjonalną obsługę.

Odpowiedz do tematu