• Szukaj • Użytkownicy • Grupy • Oferty Pracy • Korepetycje • Przyjaciele • Chwilówki Forum
• Rejestracja • Zaloguj • Album

Poprzedni temat :: Następny temat
Autor Wiadomość

Athe 

Wysłany: 2012-10-25, 17:21   Wypadanie włosów

Witam serdecznie,
Od dłuższego czasu mam poważny problem z włosami mianowicie ciągle łamią się mi końcówki w efektownie dochodzi do wypadania włosów. Stosowałam na takie wypadanie włosów Mega Krzem pomagał ale może znacie inne produkty?

cocolover  

Tytuł: Matka Polka

Wysłany: 2012-10-25, 17:35   

prostujesz albo nadmiernie suszysz włosy? Bo to może być tego skutkiem.
Też mam w sumie z tym problem i sama nie umiem sobie z nim poradzić.
Ale może jakieś regularne podcinanie końcówek? Na pewno by trochę polepszyło stan Twoich włosów.
A jak nie to jakieś odpowiednie odżywki, albo wybierz sie do fryzjerki. Ona na pewno da Ci jakieś wskazówki.
To już ostatni raz
Bo ty i ja
Urodziliśmy się po to, by umrzeć.

coficofi 

Wysłany: 2012-10-26, 12:36   Re: Wypadanie włosów

Athe napisał/a:
Witam serdecznie,
Od dłuższego czasu mam poważny problem z włosami mianowicie ciągle łamią się mi końcówki w efektownie dochodzi do wypadania włosów. Stosowałam na takie wypadanie włosów Mega Krzem pomagał ale może znacie inne produkty?
Proponuję olejek rycynowy na końcówki. Ja go stosowałam też na rzęsy, ale nic nie dawało w przeciwieństwie do włosów :) Olejek kosztuje chyba 2 zł w aptece, a na włosy na prawdę pomaga.

renatka6  

Wysłany: 2012-10-27, 18:43   

Proponuję olej kokosowy na włosy i skórę głowy oraz herbetki ze skrzypu

agrim 

Wysłany: 2012-12-05, 13:19   

dermatolog zaleciła mi skrzyp, fryzjerka odżywki witaminowe w dermatolog powiedziała, że jak to dziedziczne to wypadaniu włosów nie da się zapobiec..

Optimi  

Wysłany: 2013-01-10, 18:30   

a może spróbuj siemienia lnianego na włosy, zarówno na zewnątrz i wewnątrz, ja stosuję maseczki i żel i szczerze polecam

rogalik  

Wysłany: 2013-01-29, 14:52   

też tak mam i jeszcze nie znalazłam rozwiązania, które działa w 100%, ale łykałam tabletki ze skrzypu i maseczki, które wciera się w skórę głowy - wcieranie w same włosy nie pomoże na wypadanie...

Donek30  

Wysłany: 2013-02-06, 15:24   

Wypadanie włosów ma podstawy genetyczne i to jest naukowo udowodnione.
Maseczki, kremy itp nie pomogą, zostaje co najwyżej przeszczep włosów :( a to dość spore koszty.
Można ewentualnie kupić perukę, teraz robią takie, że nie odróżnisz sztucznej od prawdziwych włosów.

pomidorowka  

Wysłany: 2013-02-21, 10:00   

ja też mam z tym problem, piłam pokrzywę i stosowałam suplementy, ale raczej nic nie dają

asobczak0  

Wysłany: 2013-02-23, 14:45   

Z tego co słyszałam i czytałam, to dobrze zbilansowana dieta może Ci pomóc. Polecam wizytę u dietetyka. Tylko nie takiego od razu po studiach, ale takiego z doświadczeniem.

Mi_ja 

Wysłany: 2013-02-26, 16:45   

Dobry suplement diety stosowany przez dłuższy czas powinien pomóc. Warto jednak wybrać się do dermatologa i sprawdzić, czy wypadanie włosów nie jest wynikiem jakiejś choroby skóry głowy, gdyż czasem też tak bywa.

Gofia 

Wysłany: 2013-03-08, 22:11   

A u mnie suplementy się sprawdzają, w sumie jeden. Zażywam go od dawien dawna, moja mam też ale już taki przeznaczony dla starszych kobiet. Mam na myśli Falvit. Zdecydowanie poprawia kondycję włosów i paznokci. Zresztą u mnie to już nawyk, jedna dziennie tabletka i zaczynam dzień.
Wydaje mi się że zbieranie różnych witamin nie ma sensu i nie daje takiego efektu jak zrównoważone witaminy o odpowiednim składzie.

przyjemne sprawy...

spiderman 

Wysłany: 2013-03-25, 21:03   

Na wzmocnienie włosów i paznokci dobry jest krzem organiczny. Mówię to z własnego doświadczenia.

halabarda3 

Wysłany: 2013-04-03, 23:32   

A ja trafiłem na taki grzebień laserowy. W sumie polecił mi go znajomy i można powiedzieć że to naprawdę działa.
Ostatnio zmieniony przez halabarda3 2013-04-03, 23:40, w całości zmieniany 4 razy  

marta_28  

Wysłany: 2013-04-29, 17:00   

Mi włosy bardzo wypadały jak suszyłam je normalną suszarką, nie mam innej opcji, bo rano wstaje do pracy i nie zdążą same wyschnąć. Ja bym polecała używanie suszarki, w której można wybrać chłodne powietrze, tak, aby nie przesuszały końcówek.

Odpowiedz do tematu