• Szukaj • Użytkownicy • Grupy • Oferty Pracy • Korepetycje • Przyjaciele • Chwilówki Forum
• Rejestracja • Zaloguj • Album

Poprzedni temat :: Następny temat
Przesunięty przez: Martina
2009-11-21, 02:17
Autor Wiadomość

submarino 

Wysłany: 2008-03-28, 10:24   Trądzik

Witam, szukałem czegoś na ten temat i albo nie umiem szukać albo nie ma :/ Napiszcie proszę o waszej walce z trądzikiem - jak długo walczyliście, a przede wszystkim czy skutecznie. Mnie polecono krem na trądzik o nazwie Acne - derm, zna ktoś z Was ten preparat?

Beata18 

Wysłany: 2008-03-28, 23:22   

Ja nie mam trądziku, ale jak mam pryszcze to używam takiej maści w żelu o nazwie " Davercin ", kosztuje ok 15 zł! Małą ilość nakłada się na skórę zmienioną chorobowo, maść ta zasusza pryszcze! Możesz też używać toników, tylko musisz dobrać odpowiedni, ale Ciebie!
A jeśli na prawdę sobie nie radzisz idź do dermatologa, on Ci pomoże..!

narja 

Wysłany: 2008-03-29, 23:34   

najlepiej pójść do dermatologa

najlepsza muzyczna polska strona na FB! http://facebook.com/muzodajnia

submarino 

Wysłany: 2008-03-30, 15:23   

No tak, najłatwiej poradzić wizytę u dermatologa :( . Jest to i kłopotliwe i kosztowne a także z tego co wiem oni najchętniej przepisują antybiotyki a ja wolałbym trzymać sie od tak silnych środków jak najdalej ( przynajmniej dopóki nie jest ze mną aż tak tragicznie ). Naprawdę nikt z was nie zna Acne-Derm i nie jest w stanie coś o tej maści powiedzieć?

sis  

Zaproszone osoby: 2
Tytuł: zła starowinka

Wysłany: 2008-03-30, 15:34   

submarino napisał/a:
Naprawdę nikt z was nie zna Acne-Derm i nie jest w stanie coś o tej maści powiedzieć?
Łorany, przejdź się do apteki i zapytaj farmaceuty, jeśli chcesz usłyszeć fachową opinię. Taki problem?

grlało, matulu

sylmat  

Wysłany: 2008-03-30, 15:44   

Cześć Submarino, ja używam Acne-Derm. Też ktoś polecił mi akurat ten krem( bo jest to krem a nie maść) na jednym z forów internetowych i jestem mu bardzo wdzięczna. Śmiało możesz go wypróbować, nie jest drogi i jest bez recepty. Ma też jeszcze jedną ważną zaletę - jest praktycznie bez zapachu :) . Jak masz jeszcze jakieś pytania to pisz śmiało, postaram się na nie odpowiedzieć.

kartecz_ka  

Wysłany: 2008-04-14, 13:08   

wreszcie o tradziku ktos zagail... Walcze z tradzikiem od ... (nie pamietam kiedy) w sumie nie cale zycie ale dlugo... :kwasny: i przetestowalam wiele , na prawde wiele specyfikow do twarzy, plecow, dekoltu...Moge polecic ten Acne-Derm (tez z polecenia kumpeli). Krem sie stosuje dwa razy dziennie (rano, wieczor) i naklada dosyc gruba warstwe, aha i zeby dawal efekt i efekt ten nie zanikl trzeba stosowac kilka miesiecy...( ja na razie wcieram Acne- Derm przez 3 miechy i efekt...widoczne (chcialoby sie napisac 'jak na zalaczonym obrazku', ale fotki nie wkleje :przestraszony: )
Nie wiem na jakim etapie tradzikowym jestes...ja mialam potworne , potworne zapalenia i dodatkowo bralam Unidox (b. silne tabletki) i po tym jakos tak tradzik zlagodnial... :padam:

powodzonka

Leilah  

Wysłany: 2008-04-23, 21:31   

Moja koleżanka bardzo chwali sobie bratka.Nie wiem niestety czy jeśli ktoś ma silne zmiany skórne one też pomogą.Koleżanka trądziku nie ma,ale stosuje i dzięki temu totalnie nic jej nie wyskakuje.Są to tabletki,które oczyszczają organizm z toksyn,niestety moczopędne,ale czego się nie zrobi dla pięknej skóry;]Możesz to stosować równorzędnie z innymi tonikami/maściami/kremami czy żelami.Na pewno i tamte zaczną lepiej działać kiedy organizm będzie oczyszczony także od środka.Duże opakowanie chyba 100 tabletek kosztuje 21 zł i starcza na miesiąc-wszystko zależy jak będziesz brała.Najlepiej trzy razy dziennie po jednej,możesz dwa razy dziennie po dwie,albo trzy razy dziennie -dwie-jedna-dwie.W zależności od potrzeb.To są tabletki,ale są też herbatki bratek,czego nie polecam bo podobno niedobre.

kochanica Karczocha^^

submarino 

Wysłany: 2008-04-24, 16:09   

Kupiłem ten krem Acne-derm i stosuję już jakieś 3 tygodnie. Nareszcie widzę pierwsze efekty! Kurczę, tylko na początku trochę szczypało , teraz już nie :) . Bratek też sobie kupię na pewno nie zaszkodzi a może efekty będą jeszcze lepsze. Sylmat ( a może ktoś inny) wiesz czy używając acne-derm można wychodzić na słońce bo słyszę różne opinie na ten temat? Czekam na odpowiedź z niecierpliwością bo za oknem coraz cieplej.

Katharsis  

Wysłany: 2008-04-24, 16:21   
   Polecający: Lewiatan

submarino napisał/a:
Sylmat ( a może ktoś inny) wiesz czy używając acne-derm można wychodzić na słońce bo słyszę różne opinie na ten temat?

:/
To już wolałbym się męczyć z trądzikiem niż ograniczać w taki sposób z powodu cery.

Tynka88  

Wysłany: 2008-04-25, 11:47   

Davercin i po sprawie.. ale masc jest na recepte ;)

sylmat  

Wysłany: 2008-04-29, 11:30   

Cześć Submarino, z tego co wiem nie ma żadnych przeciwwskazań jeśli chodzi o stosowanie Acne-derm i wychodzenie na słońce , kwas azelainowy - główny składnik leczący w tym kremie nie jest fotoczuły. Można go też łączyć z antybiotykami doustnymi. :)

submarino 

Wysłany: 2008-06-01, 16:43   

Widzę ,że nikt już nie ma problemów z trądzikiem na tym forum :D , chyba kupiliście ten sam krem co ja !!! A tak poważnie to po tych dwóch miesiącach stosowania jestem naprawdę zadowolony z efektów, może jeszcze nie w pełni ale nie jest źle i oby nie było gorzej. A jak tam z wami? Czy ktoś z Was też zastosował Acne-derm? Ciekawi mnie czy jest z tego kremiku tak samo zadowolony jak ja.

paooola4 

Wysłany: 2008-06-26, 19:18   

Siemano !!! co wy mówicie.
1. Czy uzywasz zelu lub toniku
2. w jakim miejscu znajduje sie ten tradzik
3. uzuj masci benzakne
Nie wiem ile masz lat ale chyba wszystkie nastki uzywaja toniku i zelu poniewaz one sprawiaja ze nie masz duzych tradzikow tylko male (kazdy czlowiek w swoim zyciu musi je miec). Naprawde masc pomaga. do zakrycia tradzika sprubuj podkladu najlepiej nie mocnego albo korektoru o kolorze twojej cery.
Dopiero później gdy nic nie pomoze zglos sie z mama do dermatologa on ci na pewno pomoze !! :)

spadoowa 

Wysłany: 2008-06-27, 21:40   

ja tam codziennie pije pokrzywę i nie stosuje żadnych kremów, maści, toników czy tabletek :) bardzo sobie chwale takie ziółka :] i widzę dużą różnice

Odpowiedz do tematu