• Szukaj • Użytkownicy • Grupy • Oferty Pracy • Korepetycje • Przyjaciele • Chwilówki Forum
• Rejestracja • Zaloguj • Album

Poprzedni temat :: Następny temat
Autor Wiadomość

Martina  

Zaproszone osoby: 14
Tytuł: słodziak *^_^*

Wysłany: 2010-03-26, 16:46   biżuteria

jaką lubicie, co nosicie? kolczyki? pierścionki? naszyjniki? bransoletki? łańcuszki czy raczej koraliki? kupne czy raczej handmade?

pokażcie, jakie lubicie, co wam się podoba, co byście sobie sprawiły chętnie!

matra  

Tytuł: Buka zimna suka

Wysłany: 2010-03-26, 17:18   

Kiedyś sama dla siebie byłam żywą reklamą bo nosiłam swoją własną biżu, ale odkąd się odzwyczaiłam nawet kolczyków nie mogę nosić, bo od razu mnie ucho swędzi [mam przebite tylko jedno, więc nosiłam się 'na oryginalnie']. Z biżuterii mam jedną wielką czerwoną bransę i jedną pieszczochę, a na szyję mam trzy naszyjniki i to chyba tyle. Wszystko to sztuczna biżuteria, srebro zakładam okazjonalnie, złota nie trawię.
Poza tym tak jak pisałam wcześniej - obecnie nie, ale kiedyś bawiłam się w handmade, jeszcze mi tego trochę zostało, ale sama raczej nie noszę zbyt wiele. A no i obrączka na palcu, to jedyny element biżuterii, z którym rozstaję się tylko do kąpieli i do łóżka, a to też nie codziennie (;

m. gallery

Martina  

Wysłany: 2010-03-26, 17:28   

ja z kolei nie noszę żadnych bransoletek, naszyjniki mam tylko dwa i to ubieram od wielkiego dzwonu, pierścionek nosiłam jeden, ale nie noszę już wcale. srebro rzadko, złota wcale..

ale kolczyki! kolczyki mam w uszach zawsze, oprócz momentów, w których śpię. ogromne, kolorowe, sztuczne (tylko)! plastry pomarańczy, lalki-szmacianki, kawałki płyty winylowej, kapsle z tymbarka, pawie piórka!
sporo ręcznie robionych, ale i sporo kupnych.

to właśnie najnowszy dobytek, czekam na przesyłkę niecierpliwie.

Smarkej  

Tytuł: Skądinąd

Wysłany: 2010-03-26, 17:38   

Cytat:
pokażcie, jakie lubicie, co wam się podoba, co byście sobie sprawiły chętnie!

duh, uważam, że deprecjonujesz w ten sposób mężczyzn, którzy noszą biżuterię, a nie mają huevos, by zmierzyć się brutal truth spod znaku metroseksualizmu ;<<

So we beat on, boats against the current, borne back ceaselessly into the past.

Starrk  

Tytuł: \_(O_o)_/

Wysłany: 2010-03-27, 01:43   

Jedyna "biżuteria" jaka noszę to rzemyk na nadgarstku, niezdejmowany już od prawie roku. Czekam, aż mi się zetrze na pył.

Nie jestem przekonany co do innych części biżuterii noszonych przez facetów, zarówno kolczyki jak i koraliki to jak dla mnie domena kobiet.
Ostatnio zmieniony przez Starrk 2010-03-27, 01:44, w całości zmieniany 1 raz  

Pasażer  

Wysłany: 2010-03-27, 01:51   

Tak wygląda moja biżuteria. Jest stara, popradziadkowa, szwajcarska i wspaniała.

http://www.koltsov.biz/wat/atlantic.jpg

I psuje się co rusz, a naprawa kosztuje średnio 150zł. Ale cóż - miłość nie wybiera.

Teraz czaję się na jakiś szeroki pasek do niego.

malezas  

Wysłany: 2010-03-28, 19:40   

no mam sporo kolczyków, ale niestety nie własnej roboty - jedne mam od kumpeli (sama robiła), ale za to uwielbiam w nich chodzic, a poza kolczykami, to mam jeden pierścionek, jeden łańcuszek (chodze w nim non stop - od Chrzestmego na komunię dostałam :] ), miałam bransoletkę, ale niestety pewnego zimowego dnia wchodząc do domu...zauważyłam, że jej brak - moja reakcja była conajmniej...chyba wszyscy sąsiedzi słyszeli...jako tako, jakichś pereł nie mam (nie kręcą mnie) :]

Sol  

Zaproszone osoby: 1
Tytuł: Smarkula

Wysłany: 2010-03-28, 20:35   

Z biżuterii najbardziej uwielbiam kolczyki. Na co dzień raczej plastikowe, drewniane, z różnych sztucznych materiałów, na wielkie wyjscia chętniej srebrne, bardziej eleganckie. Poza tym, jeden stały pierścionek na palcu, przyrośniety do prawego nadgarstka zegarek i medalik na szyi.

Rzadko noszę naszyjniki czy wisiory, najczęściej kolczyki mi wystarczają za wszystko ;]

"It seems that once you get laid, your life basically turns to shit."

Nyara  

Wysłany: 2010-03-28, 21:52   

Mam mnóstwo "głupot" kupowanych w chwilach, gdzie chciałam sobie poprawić humor czy trafiłam na promocje. A chodzić w nich praktycznie nie chodzę.
Biżuteria, której nigdy nie ściągam to srebrny łańcuszek już od eks-przyjaciółce i wisiorek który dostałam od bliskiej osoby.
Do tych bardziej ważniejszych to perły prababki albo jej ciotki nie jestem już pewna, są piękne i chyba z obawy że mogłabym je zepsuć albo co gorsza zgubić czekają na mnie na odpowiedni moment założenia.
druga warstwa - krew.
trzecia warstwa - kości.
czwarta warstwa - dusza.
a ślad twoich zębów jest najgłębiej.
najgłębiej.'

Colorblind  

Tytuł: zielona maupa

Wysłany: 2010-03-28, 22:17   

Na pierwszym miejscu kolczyki. Potem jakieś długie korale, choć coraz rzadziej je noszę, bo po prostu są niepraktyczne i o wszystko nimi zaczepiam.

Z moich ostatnich zdobyczy to kolczyki - białe kości do gry - szał!

"Doskonale. Wszystko przebiega zgodnie z moim planem. Jestem bezwzględnie inteligentny."

bo w życiu ważne jest poczucie koloru

Martina  

Wysłany: 2010-04-14, 12:05   

ja znów buszuję po allegro w poszukiwaniu kolczyków i znów 3 pary zamówione, zapłacone, już prawie moje!

ach!
wczoraj zakupiłam z kolei takie:

a od siostry dostałam nietoperki, trzyczęsciowe, ruszające się uroczo:

Starrk  

Wysłany: 2010-04-14, 12:59   

Netoperki całkiem fajne, ale te pozostałe... to już trochę mniej ;P Zwłaszcza winogrona wyglądają strasznie tanio.

Bulu  

Tytuł: Wyloozowany ^-^

Wysłany: 2010-04-14, 14:44   

ja noszę srebrną bransoletę na ręce i i srebrny łańcuszek na szyi z starym krzyżykiem, kiedyś nosiłem na tym też sygnet różaniec ale się pogniótł xD

Raise  

Tytuł: ~_^ Meow?

Wysłany: 2010-04-14, 18:53   

Uwielbiam srebro od pierścionków, łańcuszków, bransoletek po kolczyki. Na każdym palcu noszę pierścionki,ale raczej takie fikuśne, jeden mam pazurek smoka, drugi przedstawia jakąś głowę, inne jeszcze coś innego, czasem mam po dwa pierścionki na jednym palcu. Bo po prostu lubię :)

psssyt...winogronka wyglądają raczej smacznie :luka:

Starrk  

Wysłany: 2010-04-14, 18:56   

Taaaakie coś bym chciał :serce: Ale strasznie szerokie robią... 2,2 cm średnicy, a ja mam palce pianisty. ;/
Ostatnio zmieniony przez Starrk 2010-04-14, 18:57, w całości zmieniany 2 razy  

Odpowiedz do tematu